mój sterownik ekranu ciągle się zawiesza
#1

Stało się to kilka miesięcy temu i nagłe zatrzymanie i powrót dziś rano. Kiedy zaloguję się po 30 sekundach, com zacznie świecić na czarno i powie, że sterownik ekranu przestał odpowiadać i odzyskał. Stanie się to kilka razy, aż pojawi się niebieski ekran. Metody, których próbowałem 1. Ściągam starą wersję sterownika nivdii 314.22, która nie pomaga w dalszym ciągu w tym samym
Reply
#2

Bump potrzebuje pomocy jak najszybciej
Reply
#3

Guz każdy może pomóc
Reply
#4

Musisz usunąć sterownik 1 za pomocą narzędzia do usuwania sterowników z guru3d. Uruchom ponownie komputer Załaduj prawidłowy sterownik karty graficznej
Reply
#5

tungsten2 napisał: Musisz usunąć sterownik 1 za pomocą narzędzia do usuwania sterowników z guru3d. Uruchom ponownie komputer Załaduj prawidłowy sterownik karty graficznej w porządku, spróbuję. Czy odinstalowanie sterownika jest takie samo?
Reply
#6

Hmm próbowałem tej pracy, póki nie spróbuję. Komunikat "Sterownik wyświetlacza przestał odpowiadać i odzyskał" w systemie Windows 7 lub Windows Vista
Reply
#7

tungsten2 napisał: Musisz usunąć sterownik 1 za pomocą narzędzia do usuwania sterowników z guru3d. Uruchom ponownie komputer Załaduj prawidłowy sterownik karty graficznej Zrobiłem to poszedł do strony internetowej nvidia, aby pobrać jeden na moją kartę nadal mający te same problemy.
Reply
#8

Ponowna instalacja systemu Windows 7 zostanie zaktualizowana. Czy ktoś ma ten problem?
Reply
#9

Bump przy ponownym instalowaniu okien sterownik trybu kenny przestaje odpowiadać
Reply
#10

Przed problemem działa dobrze? Sprawdź, czy temperatura karty graficznej jest zbyt wysoka, jeśli korzystasz z niej przez ponad 2 lata? Oznacza to, że musisz poprosić technika o ponowne wklejenie procesora. Spróbuj sprawdzić dysk twardy i pamięć RAM przez BIOS, wykonując kilka testów, aby sprawdzić, czy jest uszkodzony.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)