czy plany dostępu do Internetu szerokopasmowego wymagają stałej linii telefonicznej?
#1

jak na podtytule, czy plany abonenckie w domu wymagają stałej linii telefonicznej jako warunku wstępnego?     planuje zarejestrować się w abonamencie Starhub Cable Broadband o przepustowości 25 Mb / s, ale nie ma stałej linii telefonicznej w domu   tia
Reply
#2

Panerex napisał: jak na podtytule, czy plany abonenckie w domu wymagają stałej linii telefonicznej jako warunku wstępnego? tia Zależy. Tylko ADSL potrzebuje linii domowej. I tylko Singtel oferuje ADSL. Fibre i kabel nie potrzebują. Ale Fibre zazwyczaj będzie wiązał stacjonarną linię domową.
Reply
#3

dziękuję. .btw, mogę wiedzieć, czy modem kablowy z wolnym dostępem do głosu jest modemem bezprzewodowym
Reply
#4

Panerex napisał: dziękuję. .btw, mogę wiedzieć, czy modem kablowy z wolnym dostępem do głosu jest modemem bezprzewodowym
Reply
#5

Tylko ADSL potrzebujesz mieć linię domową ... Inni dun potrzebują ...
Reply
#6

ussr_1991 napisał: Nie. Musisz kupić od sklepu IT router. Niektórzy dostawcy usług internetowych oferują darmowy router bezprzewodowy, który może również działać jako modem, ale najwyraźniej twój nie jest. Dzięki, czy mogę wiedzieć, jaki jest cel modemu kablowego?
Reply
#7

Panerex napisał: Dzięki, czy mogę wiedzieć, jaki jest cel modemu kablowego? dla Internetu i cyfrowego głosu la ...... będziesz musiał kupić router bezprzewodowy sam, jeśli chcesz bezprzewodowo ...... lub zarejestrować kabel 100 Mbps na 39,90 dolarów i uzyskać bezpłatny bezprzewodowy all-in-one ale ale słyszałem, że AIO kiepski leh .....
Reply
#8

Sieć szerokopasmowa Starhub 25 Mb / s udostępnia podstawowy modem kablowy z obsługą głosu. trzeba zapewnić własny router bezprzewodowy. Słyszeli, że teraz nie dostarczają współosiowego splittera ??? niepewny.
Reply
#9

Może możesz rozważyć zakup routera drugiej ręki za 10 USD? Widziałem sprzedawanie ppl?
Reply
#10

singmob napisał: jeśli hv naprawił linię domową (singtel), a następnie zarejestruje się, starhub 25mbps może przenieść numer do SH? A po przeniesieniu i rejestracji w SH, nie miesięcznie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)