Ktoś pozwolił PCtheme pomóc w instalacji i naprawie nowego urządzenia?
#1

Ile kosztuje opłata ah?
Reply
#2

Tia gong to 30 dolarów
Reply
#3

Zrobiłem tam kilka rigów. Zwykle darmowe, o ile otrzymasz od nich każdą część. Nawet pomógł mojemu przyjacielowi zbudować tam platformę i przyniósł tam swoje własne 1060 do zainstalowania.
Reply
#4

słyszałem od innego faceta w zeszłym roku około maja lub czerwca, pobierają opłaty około 30 ~ 40, ale jeśli kupisz od nich wszystko, zapytaj ładnie, a ty możesz odejść.
Reply
#5

po prostu zrób to sam, oszczędzając $$. po co pozwalać im?
Reply
#6

ludzie mówią, że ich zarządzanie kablami jest bardzo dobre anw, błagała legendarnego Yi Long liao, wciąż naliczają mi opłatę za usługi i pracę bluff chewren jeden, gdzie został zniesiony?
Reply
#7

Sendirian Berhad napisał: ludzie mówią, że ich zarządzanie kablami jest bardzo dobre anw, błagała legendarnego Yi Long liao, wciąż naliczają mi opłatę za usługi i pracę bluff chewren jeden, gdzie został zniesiony? Nikt nie powiedział, że można go uchylić, nie śledzić tego, co mówisz sobie w snach.
Reply
#8

Sendirian Berhad napisał: ludzie mówią, że ich zarządzanie kablami jest bardzo dobre anw, błagała legendarnego Yi Long liao, wciąż naliczają mi opłatę za usługi i pracę bluff chewren jeden, gdzie został zniesiony? Zawsze możesz odejść, jeśli chcą cię oskarżyć, prawda? Czy dokonałeś zakupu?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)