Jaka jest twoja recenzja w Windows 10?
#1

Cześć ludzie, którzy zainstalowali okno 10, było dobre lub złe. A może wolisz przywrócić go do Win7 lub 8?
Reply
#2

Uaktualnij z Win 8 Pro na Win 10Pro. Nie żałuję, jak na razie działa sprawnie.
Reply
#3

żaden problem. chociaż nadal używam klasycznego programu menu startowego, nie podoba mi się nowa rzecz "ustawienia".
Reply
#4

szybko, schludnie, interfejs użytkownika jest dobry. Tylko problem, z którym się zetknąłem, nie jest w stanie go aktywować. Mam prawdziwy Windows 7 Pro, poprosił mnie o wypróbowanie innych kluczy lub zakup ze sklepu, który jest dla mnie bzdurny
Reply
#5

Chenaz napisał: szybko, schludnie, interfejs użytkownika jest dobry. Tylko problem, z którym się zetknąłem, nie jest w stanie go aktywować. Mam prawdziwy Windows 7 Pro, poprosił mnie o wypróbowanie innych kluczy lub zakup ze sklepu, który jest dla mnie bzdurny Używam również wygrać 7 pro, ale haven upgrade, aby wygrać 10. Czy ktoś też ma ten problem? Będzie bardzo źle, jeśli po aktualizacji i nie będzie można aktywować za pomocą klawisza wygrać 7 ...
Reply
#6

Muszę odinstalować i ponownie zainstalować niektóre sterowniki MB, wyświetlać sterowniki, wtedy było dobrze ...
Reply
#7

Nie mam jeszcze mojego pobierania. Zarejestrowałem się dawno temu. Ale wciąż w kolejce
Reply
#8

crazydeals napisał: Nie mam jeszcze mojego pobierania. Zarejestrowałem się dawno temu. Ale wciąż w kolejce Nie czekałem na powiadomienie. Raczej I strony MS i pobrać instalator na dysk pendrive i uruchomić aktualizację stamtąd. Zaktualizowałem wersję 8.1 pro. Oto link do strony MS: https:
Reply
#9

ahbear82 napisał: Używam również wygrać 7 pro, ale haven upgrade, aby wygrać 10. Czy ktoś też ma ten problem? Będzie bardzo źle, jeśli po aktualizacji i nie będzie można aktywować za pomocą klawisza wygrać 7 ... "Bezpieczniejszy" sposób, jaki czytam, to aktualizacja z Win7 jako pierwszej (możesz użyć MediaCreationTools z MS), aby twój klucz produktu był bezpiecznie zapisany w bazie danych przed wykonaniem czystej instalacji, jeśli chcesz. Upewnij się, że okno 10 jest aktywne.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)