Ponowne użycie systemu Windows i pakietu Office
#1

Cześć wszystkim, mam obecnie system działający na OEM Windows 7 Home Premium i Office 2007, który kupiłem wcześniej.   Jeśli mam zamiar złożyć nowy komputer, czy mogę ponownie wykorzystać system Windows i pakiet Office z poprzedniego systemu, czy też muszę kupić nowe kopie? Jeśli mogę ponownie użyć, czy muszę zrobić coś specjalnego przed ponownym użyciem (np. Zadzwoń do firmy Microsoft lub wykonaj pełną deinstalację
Reply
#2

Witaj, nie będziesz w stanie przenieść licencji na system Windows 7 i pakiet Office, jeśli jest to OEM lub preinstalowany przez producenta. Licencje, które można przenieść, będą objęte pełnym produktem pakietowym.
Reply
#3

Cześć, więc jeśli moje biuro to wydanie studenckie 2007, zakupione z półki, czy będzie można je przenieść, jeśli odinstaluję go z mojego starego komputera?
Reply
#4

illumnae napisał: Cześć, więc jeśli moje biuro to wydanie studenckie 2007, zakupione z półki, czy będzie można je przenieść, jeśli odinstaluję go z mojego starego komputera? Istnieją dwa typy Office 2007, które klient może zakupić, ten z pudełkiem i ten z PKC (karta klucza produktu). Jeśli kupisz pakiet Office 2007 w pudełku, oznacza to, że możesz go przenieść, ponieważ jest to produkt Full Package. Ale jeśli kupisz PKC, nie może przenieść licencji. Mam nadzieję, że pomagamy.
Reply
#5

Tak, zakupiłem swoje Office 2007 z półki w plastikowym pudełku.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)