cat5e lub cat6?
#1

Wkrótce dostaję światłowód, ale brama będzie dość daleko od mojego komputera i myślę o uruchomieniu kabla LAN do mojego pokoju, który ma około 20 metrów. Czy powinienem dostać cat5e lub cat 6 wire? mój zasubskrybowany abonament to 150 Mb / s, choć wiem, że nigdy nie osiągnie tej prędkości, ale mogę po prostu uzyskać szybszy plan w przyszłości. adapter LAN na moim komputerze to gigabit i tak jest brama.
Reply
#2

kot 6 oczywiście.
Reply
#3

W rzeczywistości nie ma różnicy dla 6 i 5e w scenariuszu ur. Cos 5e u również nie trafi w wąskie gardło.
Reply
#4

nie ma tu różnicy, dostajesz pieniądze 6 bez pieniędzy 5e.
Reply
#5

W przyszłości może wykorzystywać USB 3.0 z optyką, lightpeak lub FC liao
Reply
#6

Op_Valkyrie napisał: W rzeczywistości nie ma różnicy dla 6 i 5e w scenariuszu ur. Cos 5e u również nie trafi w wąskie gardło. tak, ale myślałem w przyszłości, jeśli zmienię również na wyższe prędkości.
Reply
#7

tensaixp napisał: tak, ale myślałem w przyszłości, jeśli zmienię również na wyższe prędkości. Po prostu połóż kota 6, jeśli dostaniesz pieniądze ... Nie chciałbyś następnym razem zaokrąglić okablowania, prawda?
Reply
#8

kingtrade napisał: Po prostu połóż kota 6, jeśli dostaniesz pieniądze ... Nie chciałbyś następnym razem zaokrąglić okablowania, prawda? prawdziwe. Po prostu trochę nie jest zadowolony z rozstania z $. Ale myślę, że po prostu ugryzę kulę. ha ha
Reply
#9

jeśli nie masz nic przeciwko niektórym odsłoniętym kablom bez trunkingu, 30-tysięczny cat6 może zostać zakupiony za 25 lub 31 dolarów pomiędzy sklepami.
Reply
#10

biały trunking jest tani jak 2 $ 3 za pasek 2 ~ 3 m. może d.i.y. Usługa trunkingu jest droga tylko ze względu na siłę roboczą, cięcie i gięcie korytarzy lub bieganie po ścianach, jest to praca ręczna trochę jak dzieło sztuki wysokiej klasy bez sztuki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)