Polecam router Wi-Fi mniej niż 100 USD
#1

Ściśle używać w 1 sypialni nic poza tym. Dopóki jest stabilny i nie trzeba go resetować, wystarczy   Obecnie niesławny WRT54G właśnie zmarł po 10 latach
Reply
#2

Mam 3 WRT54G v7, aby odpuścić po 15 $, jeśli jesteś zainteresowany.
Reply
#3

Mam mnóstwo 2Wire Singtel Crap ... jeśli naprawdę chcesz ...
Reply
#4

Chłopaki używam kabla SCV
Reply
#5

behling napisał: Ściśle używać w 1 sypialni nic poza tym. Dopóki jest stabilny i nie trzeba go resetować, wystarczy Obecnie niesławny WRT54G właśnie zmarł po 10 latach upgrade napisał: Mam 3 WRT54G v7, aby odpuścić po 15 $, jeśli jesteś zainteresowany. behling napisał: Chłopaki używam kabla SCV ??? Cóż, robię bomby z subskrybenta StarHub, którego członkowie rodziny otrzymali routery. Na pudełku nadal jest naklejka StarHub. SCV został przerzucony przez StarHub w 2002 roku ?, teraz. SCV już nie istnieje.
Reply
#6

upgrade napisał: ??? Cóż, robię bomby z subskrybenta StarHub, którego członkowie rodziny otrzymali routery. Na pudełku nadal jest naklejka StarHub. SCV został przerzucony przez StarHub w 2002 roku ?, teraz. SCV już nie istnieje. SCV może również oznaczać Starhub Cable Vision, a zatem wyrażenie nie jest jeszcze martwe.
Reply
#7

SCV ... Singapur Cable Vision ... nie umarł .... jeszcze jako SG przenoszący się na cyfrową telewizję ... (a nasi przyjaciele RTM pokonają freqencies)
Reply
#8

ussr_1991 napisał: SCV może również oznaczać Starhub Cable Vision, a zatem wyrażenie nie jest jeszcze martwe. Bardzo mądry. Dzięki. Twoja odpowiedź na ten drugi post (link w następujący sposób) czekał. Czy twoja szansa, że jesteś wystarczająco sprytny, może się zarchiwizować? Opłaty aktywacyjne za migrację światłowodowych łączy szerokopasmowych A może nie?
Reply
#9

Omg na człowieku odpowiedzi
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)