jest kompatybilny z mio tv z routerem ASUS n55u
#1

Myślę o zmianie domyślnego modemu mio 2wire i combina routera Buffalo na asus n55u. Po prostu chcesz sprawdzić, czy mio tv jest kompatybilny z n55u? Dziękuję w adv.
Reply
#2

yep jest obsługiwany. musisz jednak wykonać pewne ustawienia.
Reply
#3

Gdziekolwiek napisałeś: yep jest obsługiwany. musisz jednak wykonać pewne ustawienia. Czy może pokazać kroki lub skierować mnie do odpowiedniego przewodnika? Próbowałem google, ale nie znalazłem żadnych informacji.
Reply
#4

dongcute napisał: Czy może pokazać kroki lub skierować mnie do odpowiedniego przewodnika? Próbowałem google, ale nie znalazłem żadnych informacji. Presety Asusa N56U Singtel
Reply
#5

MOBOGUY napisał: Presety Asusa N56U Singtel Dzięki, ale jest to router różnicowy? Przewodnik dotyczy n56u. Poszukuję routera adsl n55u ... Chciałbym zastąpić mój obecny router mio box n jednym urządzeniem.
Reply
#6

dongcute napisał: Dzięki, ale jest to router różnicowy? Przewodnik dotyczy n56u. Poszukuję routera adsl n55u ... Chciałbym zastąpić mój obecny router mio box n jednym urządzeniem. idź przeczytać, dowiesz się
Reply
#7

MOBOGUY napisał: idź przeczytać, dowiesz się Nie zamierzałem być niegrzeczny, już przejrzałem przewodnik przed rozpoczęciem tej nitki i nie spodziewam się, że będę karmiony łyżką. Naprawdę nie widzę, jak przewodnik jest odpowiedni dla moich qns.
Reply
#8

dongcute napisał: Czy może pokazać kroki lub skierować mnie do odpowiedniego przewodnika? Próbowałem google, ale nie znalazłem żadnych informacji. Opublikowałem przewodnik, ale straciłem trochę miejsca na forach wyszukiwania dsl-n55, które można zobaczyć
Reply
#9

Gdziekolwiek napisałeś: Opublikowałem przewodnik, ale straciłem trochę miejsca na forach wyszukiwania dsl-n55, które można zobaczyć ten? [Guide] Dla użytkowników ADSL RT-N55U
Reply
#10

MOBOGUY napisał: ten? [Guide] Dla użytkowników ADSL RT-N55U Tak. to jest jeden. Właśnie zauważyłem model, który myliłem się z opcjami
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)