Brak sygnału VGA lub HDMI
#1

Sklep jest teraz zamknięty, więc najpierw publikuj tutaj. Kupiłem dzisiaj komputer z pcthemes, a także monitor SE2417HG. Kabel VGA został dostarczony z monitorem, podłączony do komputera, ale monitor nie powiedział sygnału vga. Jest tylko jedno gniazdo na PC dla vga, więc nie może to być złe miejsce.   Nazywa się pcthemes, po zadaniu kilku pytań powiedzieli, że moja karta graficzna nie może używać vga, musi używać dvi lub hdmi. Poszedłem kupić kabel hdmi, ale to samo się dzieje; monitor nie mówi mi kabla HDMI nawet po zmianie ustawień monitora na wejście hdmi. Przetestowano za pomocą kabla hdmi z moim laptopem i monitorem, i to działa. Więc to musi być problem z komputerem?   Nie zainstalowałem OS ani żadnego sterownika na PC, ale myślałem, że bios ma się wyświetlać czy coś takiego? Planował zainstalować os za pomocą klucza usb.   Okular: Gigabyte B250M
Reply
#2

Podłącz hdmi do gpu, a nie do płyty głównej. Który jest poziomo w dolnej części z tyłu procesora, a nie pionowy po wyższej stronie.
Reply
#3

singupingu napisał: Podłącz hdmi do gpu, a nie do płyty głównej. Który jest poziomo w dolnej części z tyłu procesora, a nie pionowy po wyższej stronie. ... jestem opóźniony, faktycznie sprawdziłem to dla kabla vga, ale nie kabla hdmi. Ok, widzę teraz coś, dzięki
Reply
#4

Hahaha nie pierwszy raz widział ten problem. Bez obaw. Nie wspominaj o tym
Reply
#5

Zwykły błąd. Zawsze też popełniam ten błąd. Obecnie pokrywam nieużywane porty pokrywą portu. Może chronić porty przed zmąceniem i przypomina mi, żebym nie podłączał się do tego portu w tym samym czasie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)