ROZERWAĆ. Windows XP
#1

Dziękuję za wspomnienia
Reply
#2

chick napisał: Dziękuję, że wspomnienia nadal mają oryginalny egzemplarz w mojej kolekcji
Reply
#3

Nadal używam mojego 4.5 letniego netbooka Samsung N310 na WIN XP. W pewnym momencie będzie potrzebował nowego laptopa.
Reply
#4

chiokcc napisał: Dziękuję za wspomnienia Nie będziesz pominięty. Którą wersją systemu operacyjnego jest umieszczenie folderu Dokumenty w katalogu głównym friggin?
Reply
#5

Rock-kun napisał: Nie będziesz pominięty. Którą wersją systemu operacyjnego jest umieszczenie folderu Dokumenty w katalogu głównym friggin? Windows zawsze zakłada, że ludzie mają tylko 1 dysk C: i wciskają w to wszystko. Instalator nigdy nie pozwala użytkownikowi wybrać innego dysku dla profili użytkowników i katalogów domowych.
Reply
#6

Mam nadzieję, że "ktoś" zapewni "wsparcie" teraz, gdy $ soft porzucił XP.
Reply
#7

Słyszałem od innych użytkowników systemu Windows XP, że obecnie pojawi się komunikat wyskakujący stwierdzenie, że M $ nie obsługuje już Windows XP, a użytkownik musi zmarnować jedną mysz kliknij (OK), aby zamknąć wiadomość
Reply
#8

Tak, ta wiadomość istnieje. Niektóre maszyny XP muszą nadal żyć ze względu na starsze oprogramowanie, które są uruchomione. Miejmy nadzieję, że baza użytkowników się zmniejszy, a hakerzy stracą zainteresowanie XP.
Reply
#9

wciąż mam XP podwójny rozruch na ssd dla jednej maszyny do grania w stare gry dos jeszcze jedna maszyna do wznoszenia wzgórza .... zgodził się uruchomić z programem antywirusowym plus FW ... powinien być dobry ... wystarczy nadal lubię XP
Reply
#10

Kopie XP są nadal sprzedawane w SLS. Zastanawiam się, czy warto go kupić i używać, zwłaszcza w starszych komputerach ze słabymi procesorami i ograniczoną pamięcią (1GB / 2GB RAM, pojedynczy rdzeń, procesory Celeron itp.). Czy Windows 7 i 8 działają równie dobrze na tak niskich systemach?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)