Potrzebujesz pomocy w wyświetlaniu ekranu laptopa na telewizorze za pomocą HDMI
#1

cześć, połączyłem zarówno telewizor, jak i laptopa, używając kabla hdmi do źródła hdmi 1, ale telewizor nie mówi nic. Próbowałem wyszukiwać w poszukiwaniu rozwiązań, ale żaden z nich nie działa. im przy użyciu win10, tv jest sony x850e. czy muszę najpierw poprawić ustawienia w Win10? pls pomóż ... dzięki
Reply
#2

Spróbuj obniżyć rozdzielczość?
Reply
#3

Po połączeniu kablem naciśnij klawisz Win P.
Reply
#4

ustawienia wyświetlania systemu Windows 10?
Reply
#5

wypróbowałem wszystkie te, nie działa ... nawet mój bezprzewodowy wyświetlacz laptopa (miracast) również nie działa ... jestem zagubiony
Reply
#6

Potwierdzasz, że przytrzymanie klawisza systemu Windows nie działa? Przytrzymaj klawisz Windows i naciskaj klawisz P, aby przełączać tryby projekcji.
Reply
#7

MoneyFace = p napisał: Czy potwierdzasz, że klawisz Windows + P nie działa? Przytrzymaj klawisz Windows i naciskaj klawisz P, aby przełączać tryby projekcji. potwierdź brata. wszystkie 4 opcje nic nie robią. myślę, że gg naprawdę nie wiem jaki jest problem lol
Reply
#8

Wypróbuj klawisz Windows C, niektóre komputery mogą nie działać z klawiszem P. Poszukaj klawisza FN dla wyświetlacza zewnętrznego, przytrzymaj klawisz FN, a następnie przełącz klawisz funkcyjny z 2 ikonami wyświetlacza.
Reply
#9

suriyelaionios napisał: potwierdź brata. wszystkie 4 opcje nic nie robią. myślę, że gg naprawdę nie wiem jaki jest problem lol Spróbuj zmienić lepszy kabel? Ponieważ jest to telewizor 4K, czy wypróbowałeś kabel HDMI 2.0? Najtańszy kabel HDMI to ten z firmy Elecom. Może to być kabel lub ustawienia, takie jak rozdzielczość, więc może grafika twojego notebooka nie obsługuje 4K. Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość do 1080p i niższą w zależności na karcie graficznej. Wypróbuj także inne porty HDMI (uwaga na etykietę portu HDMI ARC nie używaj
Reply
#10

Pobierz kabel HDMI od Amazon Basics (teraz prime). W rzeczywistości są naprawdę dobre (również ich kable USB C)
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)