Kupowanie hdd
#1

Nie byłem w SLS w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Tiagong to miasto-widmo.   Poza tym, widzę, że ceny są niskie dla Tradepac w porównaniu do innych sklepów SLS (jak zwykle podany modus operandi Tradepac). Nie wiem, jak to się ma do Amazon (ze sprzedażą lub bez niej). Pobieżne wyszukiwanie w Lazada nie wydaje się przynosić konkurencyjnych cen. Jedną z obaw związanych z zakupem od sprzedawców internetowych innych niż SG jest brak gwarancji (w przypadku towarów bez gwarancji międzynarodowej).   1. Inne niż Tradepac, gdzie indziej?   2. Wewnętrzne urządzenia Toshiba 1 TB 3.5 "są w porządku?
Reply
#2

1. Dynacore. 2. Toshiba jest dobra. 7,2k rpm. Lub w.d niebieski 7,2k rpm. Pls don uzyskać seagate. Wysyłane z Samsunga SM-G950F za pomocą GAGT
Reply
#3

Hitachi n Toshiba Wysłany od biednego głupkowatego na zawsze sam, używając GAGT
Reply
#4

Lazado qoo10 wymaga kuponów, aby być tanim lub jakimkolwiek rodzajem sprzedaży. Tradepac jest w porządku. Targi IT rzeczywiście mogą mieć całkiem dobre ceny. Dostałem HDD w bardzo konkurencyjnej cenie podczas pokazów, kiedy potrzebowałem go bardziej pilnie. Jeśli nie, zawsze będę czekać na sprzedaż online.
Reply
#5

Shopee jakiś czas ma wyprzedaże dla Toshiba 1TB. Który spada tak nisko jak poniżej 60. (z cus nadal powyżej 50)
Reply
#6

> Dynacore. Wygląda na to, że mają tylko WD Blues. Nie mam z nimi nic wspólnego, ale chcę uzyskać inną markę do celów kopii zapasowych. Po prostu paranoja, aby uzyskać różne marki dla różnych kopii tych samych danych. > Hitachi n Toshiba Jak dotąd widzę tylko dyski Hitachi o pojemności> 1 TB. W każdym razie, powinienem być Hitachi, gdy przejdę do sfery 4TB. > Targi IT rzeczywiście mogą mieć całkiem dobre ceny. Dostałem HDD w bardzo konkurencyjnej cenie podczas pokazów, kiedy potrzebowałem go bardziej pilnie. Jeśli nie, zawsze będę czekać na sprzedaż online. Czy zbliża się świąteczna wyprzedaż?
Reply
#7

Tradepac sprzedaje Toshibę 1TB za 53 USD, o ile niższe można znaleźć w sklepach internetowych lub innych sklepach SLS?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)