D-Link DIR 850L Podawany przez Starhub w porównaniu do starszych routerów AC1750?
#1

1) Dlaczego obecna promocja Starhubu oferowała abonentom Homehub tym gorszy D-Link DIR 850L w porównaniu ze starszymi routerami AC1750, takimi jak D-Link DIR 868L?   2) Ciesz się radą, czy abonenci mogą dokonać aktualizacji do routerów AC1900, takich jak Asus RT 68U czy Linksys WRT 1900AC?
Reply
#2

Zadzwoń pod numer 1630.
Reply
#3

Czy jest to konieczne, aby zmienić router DIR-868L na DIR-850L po nowej umowie? Czy subskrybenci SH, którzy mają te 2 routery, mogą poprosić technika o skonfigurowanie routera i punktu dostępowego? Jakiekolwiek koszty związane z tym, że oba routery są dostarczane przez SH?
Reply
#4

jfalcon napisał: Czy jest to konieczne, aby zmienić router DIR-868L na DIR-850L po nowej umowie? Nie, możesz nadal używać 868L. W rzeczywistości można użyć dowolnego routera z półką.
Reply
#5

Huh poważny? Dlaczego Starhub to robi? -.- jeśli chcesz, daj lepszą nogę ...
Reply
#6

AshSim napisał: Huh poważny? Dlaczego Starhub to robi? -.- jeśli chcesz, daj lepszy jeden leh ... Różnica w cenie 60 $ może mieć z tym coś wspólnego.
Reply
#7

dzień jest zły, obniżają koszty, hahaha
Reply
#8

moonspawn napisał: 1) Dlaczego obecna promocja Starhubu oferowała abonentom Homehub tym gorszy D-Link DIR 850L w porównaniu ze starszymi routerami AC1750, takimi jak D-Link DIR 868L? 2) Ciesz się radą, czy abonenci mogą dokonać aktualizacji do routerów AC1900, takich jak Asus RT 68U czy Linksys WRT 1900AC? darmowy router, który dołączono, jest taki zły Mam szczęście, że się go pozbyłem i kupiłem własne
Reply
#9

yukari_san3 napisał: darmowy router, który dołączono, jest taki zły Mam szczęście, że się go pozbyłem i kupiłem własne Przedstawiciel handlowy SH powiedział, że zabrakło DIR 868L i dlatego daje 850L z kuponem o wartości 200 USD na nowe zapisy. tak czy inaczej yukari_san3, który router kupiłeś, który działa z włóknem SH?
Reply
#10

moonspawn napisał: Przedstawiciel handlowy SH powiedział, że zabrakło DIR 868L i dlatego daje 850L z kuponem o wartości 200 USD na nowe zapisy. tak czy inaczej yukari_san3, który router kupiłeś, który działa z włóknem SH? Kupon o wartości 200 USD to kupon? Kupon Starhub? Lub kupić router?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)