Odsetki Sprawdź na Acer Predator XB321Hk 4K
#1

Odsetki Sprawdź na Acer Predator XB321Hk 4K
Reply
#2

Jaka jest szacunkowa cena tego monitora?
Reply
#3

gladiusgg napisał: Jaka jest szacunkowa cena tego monitora? nie jest dostępny lokalnie, dlatego używa USA jako wskaźnika. łatwo 2K zawiera dostawę i podatki. Następnie, jeśli kana wszelkie wady powodzenia dla kupującego również.
Reply
#4

jaki rodzaj platformy potrzebnej do zasilania tego dziecka?
Reply
#5

Waseh 2k sia .. to jest nie w mojej lidze
Reply
#6

jedi5diah napisał: jaki rodzaj platformy potrzebnej do zasilania tego dziecka? Poproś Vulpixa o zakup, aby wypróbować swoje nowe dziecko GTX 1080 gladiusgg napisał: Waseh 2k sia .. to jest nie w mojej lidze 2 tys. USD i ryzyko, które należy podjąć Nie boję się, dlatego warto zobaczyć lokalnie, czy nie
Reply
#7

Stronicowanie dla świni. Kup to dziecko i sprzedaj mi swoje xb271hu.
Reply
#8

gladiusgg napisał: Waseh 2k sia .. to jest nie w mojej lidze Nie wspominając o potrzebie czegoś więcej niż 1080, aby sterować tym monitorem
Reply
#9

Oczekiwanie na model freesync zamiast tego. Do tej pory żaden monitor na sg nie wyświetla jeszcze 32-calowego monitora 4k z funkcją Freesync. Głównie ultrawide, na które nie będę się starał.
Reply
#10

royfrosty napisał: Oczekiwanie na model freesync zamiast tego. Do tej pory żaden monitor na sg nie wyświetla jeszcze 32-calowego monitora 4k z funkcją Freesync. Głównie ultrawide, na które nie będę się starał. Kup U32E850R od US la.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)