Odzyskiwanie danych na nieobracającym się dysku twardym
#1

Witam, ktoś ma jakieś zalecenia dotyczące dobrych i niezawodnych usług odzyskiwania HDD? Czy mogą również udostępniać swoje ceny?   2 z mojego dysku twardego nie działa, w ogóle nie ma dźwięku.   Połącz się z działającym systemem operacyjnym, którego nie można wykryć. W systemie BIOS został sklasyfikowany jako "Removable Media", z "No media installed"
Reply
#2

http:
Reply
#3

W Accplus osiągnąłem poprawę, ponieważ była to najlepsza cena, gdy szukałem jej na Seagate. W przypadku firmy Seagate koszt i opłata za wysyłkę to bomba. Jeśli uda ci się znaleźć jedno dobre i mieć cenę, poinformuj tutaj, ja również chcę dowiedzieć się więcej na wszelki wypadek.
Reply
#4

Ah Ken napisał: W Accplus osiągnąłem poprawę, ponieważ była to najlepsza cena, gdy szukałem jej na Seagate. W przypadku firmy Seagate koszt i opłata za wysyłkę to bomba. Jeśli uda ci się znaleźć jedno dobre i mieć cenę, poinformuj tutaj, ja również chcę dowiedzieć się więcej na wszelki wypadek. Ah Ken, jakie były objawy twojego HDD? Ile kosztuje Louis (Accplus)?
Reply
#5

Och, żeby dodać, Hdd został odzyskany i przeniesiony do zupełnie nowego HDD, który kupiłem i przekazałem mu. Udaje mu się także ożywić umierający dysk. Wspomniane niektóre zużycie łzy talerza. Od tej pory dysk twardy nadal działa. Ale już uczę się mojej lekcji i robię duplikaty moich ważnych rzeczy. Teraz hdd jest używany do rzeczy na luzie
Reply
#6

Tworzenie kopii zapasowych, tworzenie kopii zapasowych, tworzenie kopii zapasowych. Zewnętrzny dysk twardy o pojemności 2 TB do kopii zapasowej jest o wiele tańszy niż pojedyncza usługa odzyskiwania danych.
Reply
#7

jtjt00 napisał: Tworzenie kopii zapasowych, tworzenie kopii zapasowych, tworzenie kopii zapasowych. Zewnętrzny dysk twardy o pojemności 2 TB do kopii zapasowej jest o wiele tańszy niż pojedyncza usługa odzyskiwania danych. Nauczyłem się lekcji liao bah ... Przy okazji, czy ktoś robi kopię zapasową swojego systemu operacyjnego? Aby można było zrobić Hot-swap itp., Gdy dysk główny Master jest wyłączony? Czy musisz upewnić się, że oba dyski HDD są tym samym modelem?
Reply
#8

Chiu nie przygotuj kilka tysięcy, nie myśl o odzyskaniu.
Reply
#9

jorker1237 napisał: Nauczyłem się lekcji liao bah ... Przy okazji, czy ktoś robi kopię zapasową swojego systemu operacyjnego? Aby można było zrobić Hot-swap itp., Gdy dysk główny Master jest wyłączony? Czy musisz upewnić się, że oba dyski HDD są tym samym modelem? Wykonuję kopię zapasową obrazu systemu Windows co kilka miesięcy dla systemu operacyjnego SSD. Dysk zapasowy może być dyskiem twardym i dowolnym modelem. Zwykłem robić klony dysków, ale nie było to konieczne, ponieważ obraz systemu Windows został przetestowany i działał dobrze.
Reply
#10

Cześć peeps, wreszcie zrobiłem mój powrót do zdrowia w Accplusie. Wykonał około 2 tygodnie, aby odzyskać moje dane (mniej niż 800 USD). Na szczęście odzyskałem wszystkie dane. Podczas mojej pierwszej wizyty Louis zadał bardzo precyzyjne pytania, kiedy diagnozował podstawową przyczynę twardego dysku. Miał nawet stetoskop do słuchania dźwięku silnika! W końcu odkrył, że mój PCB lub "igła" na dysku może być wadliwa i może wymagać wymiany, zanim będzie mógł sprawdzić, czy moje dane nadal tam są. Po 2 tygodniach zadzwonił do mnie, by odebrać dysk twardy. Wyjaśnił szczegółowo główną przyczynę. Na szczęście to tylko PCB na HDD powoduje problem. Wymienił go i zresetował pamięć CMOS na wymienionej płytce drukowanej. Następnie przeniósł wszystkie moje pliki na inny przenośny dysk twardy. Czuję jego pasję w jego pracy i wyjaśnia bardzo szczegółowo. W przypadku podobnej usterki, inna firma może nawet spróbować obciążyć mnie poprzez zmianę igły, co może spowodować około 1-2k. Ale Louis tego nie zrobił.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)