Wifi lub Powerline?
#1

Którego wszyscy wybierzesz na komputer?   Btw może usprawnić pracę na przedłużaczu?
Reply
#2

Udaliśmy się z wifi do powerline do przewodowego. Tak, linia poleceń może działać na przedłużaczu, ale nie jest zalecana.
Reply
#3

halnala napisał: Udaliśmy się z wifi do powerline do przewodowego. Tak, linia poleceń może działać na przedłużaczu, ale nie jest zalecana. W zakresie preferencji powiesz przewodowy> powerline> wifi?
Reply
#4

Smokey.B napisał: W zakresie preferencji powiesz przewodowy> powerline> wifi? Nie całkiem. Przewodowy zdecydowanie ftw. Jednak wyniki linii energetycznej naprawdę zależą od obwodów twojego domu. Z drugiej strony WiFi jest bardziej zależne od zakłóceń i struktury domu, takich jak ściany.
Reply
#5

Zależy od twojej lokalizacji z routera. Używałem powerline, było dobre, ale nie świetne, bo stare HDB i prawdopodobnie dużo zakłóceń w linii, itp. Głośniki tv. Wifi 5ghz było świetne dla mojej sprawy. Niezbyt duże zakłócenia między moim komputerem a routerem
Reply
#6

b3njaminlee napisał: Zależy od twojej lokalizacji z routera. Używałem powerline, było dobre, ale nie świetne, bo stare HDB i prawdopodobnie dużo zakłóceń w linii, itp. Głośniki tv. Wifi 5ghz było świetne dla mojej sprawy. Niezbyt duże zakłócenia między moim komputerem a routerem Moja lokalizacja routera nie jest dobra, musisz użyć wzmacniaka, aby trafić w martwe pole. Nagle pomyślałem o linii wysokiego napięcia. Ale nie jestem pewien, czy linie sg HDB są wystarczająco dobre. Ale przypuszczam, że powinienem być bardziej stabilny niż ogólnie wifi?
Reply
#7

30-metrowy kabel LAN jest najlepszy.
Reply
#8

Naprawdę zależy od każdej sytuacji. Jeśli chodzi o mnie, poszedłem od wifi do homeplugów. Mój router siedzi w salonie, a mój komputer znajduje się w moim pokoju na drugim piętrze, pod moim biurkiem, uzyskując około 40 Mb / s. Wystarczająco dobre, aby surfować po sieci i grać w gry, ale coś z tego powodu spadnie do 20 Mb / s. Odkąd przełączyłem się na wtyczki homeplug, moja prędkość wzrosła do 100-110 Mb / s i jest bardziej spójna niż wcześniej.
Reply
#9

nie powiem przewodowego> powerline> wifi ale bardziej jak wired> powerline wifi. Powerline może i powinien być połączony z Wi-Fi, aby zwiększyć zasięg połączenia w głębszych częściach domu jak pokoje. Miałem doświadczenie z samodzielnym ustawianiem, a połączenie w moim pokoju jest o wiele lepsze niż w innych pokojach. to nawet lepsze niż siedzenie przez sam router.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)