Pytania na forum o Asus RT-AC56S
#1

Dostałem ten router, gdy odwołuję się z M1. Myślenie o używaniu go, ponieważ bardzo trudno go sprzedać.   Obecnie korzystam z RT-N66U na routerze bezprzewodowym. Chciałbym potwierdzić: 1. Czy AC56S może zastąpić N66U? 2. Czy jeśli wystąpię o statyczny adres IP z M1, czy wystąpią jakiekolwiek komplikacje? 3. Czy AC56S ma port GBit LAN? Sprawdzam specyfikację, pokazuje ona, że jest to tylko port GBit WAN, ale na zdjęciach widać 4 porty LAN.   Dziękuję Ci.
Reply
#2

chengsun napisał: Dostałem ten router, gdy odwołuję się z M1. Myślenie o używaniu go, ponieważ bardzo trudno go sprzedać. Obecnie korzystam z RT-N66U na routerze bezprzewodowym. Chciałbym potwierdzić: 1. Czy AC56S może zastąpić N66U? 2. Czy jeśli wystąpię o statyczny adres IP z M1, czy wystąpią jakiekolwiek komplikacje? 3. Czy AC56S ma port GBit LAN? Sprawdzam specyfikację, pokazuje ona, że jest to tylko port GBit WAN, ale na zdjęciach widać 4 porty LAN. Dziękuję Ci. 1. Jest to zoptymalizowany router dla m1, a ponieważ ma bezprzewodowy dostęp, przypuszczam, że będzie lepszy (jeśli nie, na równi) z 66u. 2. Nie 3. Większość współczesnych routerów ma gigabit lan i nie rozumiem, dlaczego m1
Reply
#3

stay8899 napisał: 1. Jest to zoptymalizowany router dla m1, a ponieważ ma bezprzewodowy dostęp, przypuszczam, że będzie lepszy (jeśli nie, na równi) z 66u. 2. Nie 3. Większość współczesnych routerów ma gigabit lan i nie rozumiem, dlaczego m1
Reply
#4

Zwykle, gdy producent nazwał ich produkt "routerem gigabitowym", oznaczało to, że porty LAN są gigabitowe.
Reply
#5

Jest to "głupia" wersja konsumencka, ze względu na koszty i zmieniona na "zoptymalizowaną". Typowy marketingowy hype. http:
Reply
#6

stay8899 napisał: 1. Jest to zoptymalizowany router dla m1, a ponieważ ma bezprzewodowy dostęp, przypuszczam, że będzie lepszy (jeśli nie, na równi) z 66u. 2. Nie 3. Większość współczesnych routerów ma gigabitowy LAN i nie rozumiem, dlaczego m1 / asus cofnęłoby się o 3 kroki, aby nie obsługiwać gigabitów. Po specyfikacji specyfikacji możemy mówić o "optymalizacji"
Reply
#7

ArcticCheetah napisał: Po specyfikacji specyfikacji możemy mówić o "optymalizacji" "optymalizacja" = optymalizacja kosztów dla M1. Procesor i pamięć RAM, jak czytam, są obniżane z modelu U. Od kiedy optymalizacja telco = lepsza specyfikacja
Reply
#8

stay8899 napisał: "optymalizacja" = optymalizacja kosztów dla M1. Procesor i pamięć RAM, jak czytam, są obniżane z modelu U. Od kiedy optymalizacja telco = lepsza specyfikacja Zrobiłem google, ale bez wyników ...
Reply
#9

ArcticCheetah napisał: Zrobiłem google, ale bez wyników ... zobaczyłem to tutaj. http://forums.hardwarezone.com.sg/as...l#post86199251 Nie oficjalnie od Asusa, ale także bez odmowy z Asusa.
Reply
#10

stay8899 napisał: zobaczyłem to tutaj. http://forums.hardwarezone.com.sg/as...l#post86199251 Nie oficjalnie od Asusa, ale także bez odmowy z Asusa. Połowa RAMu rozumiem. Połowa procesora oznacza połowę podwójnego rdzenia lub połowę częstotliwości?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)