Budowanie mojej pierwszej pomocy dla komputerów PC
#1

Głównie do gry w overwatch, bf4 i lol   Intel Core i5-6400 MSI H110M-PRO-VHL ASUS Expedition GForce GTX 1050 2 GB GDDR5 Kingston HyperX Fury 2400 MHz C15 Samsung 120 GB 850EVO SSD Toshiba 500GB 3,5-calowy wewnętrzny dysk twardy CM Elite Power 460W Windows 10 Home 64Bit OEM Tecware F3   Koszt całkowity 1071 USD   może mi pomóc sprawdzić, czy coś jest nie tak z tą kompilacją
Reply
#2

U powinno zacząć czytać resztę postów na tym forum
Reply
#3

MB CPU - i5-6400 to jedno pokolenie wcześniej. Ponieważ budujesz nową platformę, możesz równie dobrze wybrać się na jezioro Kaby. AMD Ryzen wygląda teraz lepiej, ale procesory niższego poziomu nie są jeszcze gotowe. GPU - sugerujemy, aby wybrać tańszą markę, taką jak Zotac lub Palit i podbić do GTX 1060. HDD - sugeruje minimum 1 TB. Różnica w kosztach to niewiele. PSU - nie. Nie oszczędzaj na zasilaczu. Zasugeruj Superflower i co najmniej 500W. Windows 10 - może go wydostać z Reddit o wiele taniej.
Reply
#4

Chcę mieć nowszy procesor i mobo, ale mam na nich budżet, czy są inne alternatywy?
Reply
#5

Gtx1050 dla bf4 nie jest idealny
Reply
#6

alexengqc napisał: Chcę mieć nowszy procesor i mobo, ale mam na nich budżet, czy są inne alternatywy? pobierz wszystkie części ur online. Właśnie zbudowałem komputer o pojemności od 900 do 1k i5 6500 z edycją gtx 1060 Amp Reszta części jest podobna do twojej i 24-calowy monitor dell. musisz tylko poczekać na odpowiedni czas, aby uzyskać wszystkie kupony od Qoo10
Reply
#7

ChaoAhGua napisał: pobierz wszystkie części ur online. Właśnie zbudowałem komputer o pojemności od 900 do 1k i5 6500 z edycją gtx 1060 Amp Reszta części jest podobna do twojej i 24-calowy monitor dell. musisz tylko poczekać na odpowiedni czas, aby uzyskać wszystkie kupony od Qoo10
Reply
#8

alexengqc napisał: To lazada
Reply
#9

alexengqc napisał: Czy lazada / qoo10 jest tańszy od SLS? Wszystko dostarczane do drzwi Jeśli weźmiesz pod uwagę czas i koszt taksówki jako $$$, to internet jest tańszy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)