Razer Mamba TE scroll nie działa nagle. Polecam nową mysz?
#1

Niebieski pasek przewijania nie działa. Chociaż przycisk 3 (wciśnij pokrętło), przycisk 8 (lewe kółko przewijania) i przycisk 9 (prawe kółko przewijania) MOŻE działać. Po prostu nie mogę przewijać.   Jakieś rozwiązania, które uważasz?   Czy ktoś może polecić mi mysz do gier z więcej niż 6 przyciskami? Podobają mi się przyciski 8 i 9 i bardzo mi się przydały.
Reply
#2

osobiście używam G900, ale jeśli naprawdę potrzebujesz ergonomicznej myszki, możesz sprawdzić RocketJumpNinja pod kątem jego myszy z jakiego rodzaju gier i tak grasz?
Reply
#3

bryan09 napisał: Niebieski pasek przewijania nie działa. Chociaż przycisk 3 (wciśnij pokrętło), przycisk 8 (lewe kółko przewijania) i przycisk 9 (prawe kółko przewijania) MOŻE działać. Po prostu nie mogę przewijać. Jakieś rozwiązania, które uważasz? Czy ktoś może polecić mi mysz do gier z więcej niż 6 przyciskami? Podobają mi się przyciski 8 i 9 i bardzo mi się przydały. Dzieje się tak dlatego, że te funkcje znajdują się na różnych mikroprzełącznikach. Jeśli masz elektryczny spray do czyszczenia kontaktu, możesz spróbować natryskując w myszy enkoder obrotowy i dać mu masaż, pozostawić do wyschnięcia i zobaczyć, czy to pomaga. Myślę, że myszy do gier Logitech również mają tę funkcję, przyciski przewijania przewijania. Możesz rzucić okiem
Reply
#4

DeMisE napisał: osobiście używam G900, ale jeśli naprawdę potrzebujesz ergonomicznej myszki, możesz sprawdzić RocketJumpNinja pod kątem jego myszy z jakiego rodzaju gier i tak grasz? Gram w gry FPS. Chcę, aby przewijanie w lewo i w prawo działało, więc mogę powiązać Q i E = zerknąć w lewo i zaglądać w gry.
Reply
#5

Godeau napisał: Dzieje się tak dlatego, że te funkcje znajdują się na różnych mikroprzełącznikach. Jeśli masz elektryczny spray do czyszczenia kontaktu, możesz spróbować natryskując w myszy enkoder obrotowy i dać mu masaż, pozostawić do wyschnięcia i zobaczyć, czy to pomaga. Myślę, że myszy do gier Logitech również mają tę funkcję, przyciski przewijania przewijania. Możesz rzucić okiem Do natrysku użyłem rozpylacza aerozolowego. też nie działał.
Reply
#6

Steelseries lub logitech. Używane razer, żal. Czy stary Steelseries, nadal działa. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#7

teraz na Steelseries Rival 95 na 9 miesięcy liao. nadal czuje się dobrze
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)