Proszę polecić mi router
#1

Obecnie używa Asus RT-AC87U. Pamiętam, że kilka pierwszych razy użyłem go, było trochę niestabilne (rozłączenia wifi) ... ale wydawało się, że ustabilizowało się po pierwszym tygodniu. Później dowiedział się o złych rzeczach, tj. Chipsecie Quantenna, który jest prawdopodobnie przyczyną niestabilnych połączeń.     Zastanawiam się nad zmianą tego na coś równoważnego
Reply
#2

Asure7 napisał: Obecnie używa Asus RT-AC87U. Pamiętam, że kilka pierwszych razy użyłem go, było trochę niestabilne (rozłączenia wifi) ... ale wydawało się, że ustabilizowało się po pierwszym tygodniu. Później dowiedział się o złych rzeczach, tj. Chipsecie Quantenna, który jest prawdopodobnie przyczyną niestabilnych połączeń. Zastanawiam się nad zmianą tego na coś równoważnego
Reply
#3

renfred89 napisał: tak wiele innych marek z ustawionym profilem VLAN, dlaczego ograniczasz się tylko do asus ... dlatego pytam? Mam tylko doświadczenie z Asusem, więc nie wiesz, które z nich mogą współpracować z Mio TV i VoIP
Reply
#4

Else przestawić się na innych Telco, którzy nie wymagają vlan?
Reply
#5

Na starym ac66 warto iść ac68? Lub Asus pająk router hahaha, ale zbyt ovrrvprissd MikeDirnt78 napisał: lol tak, jest to rozsądna opcja. Myślę, że AC88 wydaje się bardziej stabilny niż AC87. Powinieneś przeczytać więcej w wątku. Rzecz w tym, że ten router jest całkiem nowy, premium i fugly. AC68 jest bardziej dojrzały, stabilny i tańszy. Mój router jest gotowy na tak wiele dni. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

może być głupią sugestią, ale czy używasz najnowszej wersji oprogramowania dla swojego routera?
Reply
#7

kenchi napisał: Na starym ac66 warto iść ac68? Lub Asus pająk router hahaha, ale zbyt ovrrvprissd AC66 jest tylko o 1 stopień niższy niż AC68. Dlaczego chcesz dokonać aktualizacji, jeśli nadal działa dobrze? Nie lubię tego pająka z powodów wymienionych powyżej.
Reply
#8

Zrobiłem trochę badań i wygląda na to, że AC68 i AC88 używają tego samego chipsetu Broadcom, więc wydajność powinna być podobna, z tą różnicą, że AC88 ma więcej pamięci RAM i obsługuje MU-MIMO, i więcej portów LAN. AC87 jest niestabilny tylko wtedy, gdy próbujesz użyć pasma 5Ghz z powodu chipsetu QTN używanego dla tego zespołu. Wygląda na to, że Asus przerwał także AC87, prawdopodobnie ze względu na wszystkie skargi. Różnica cenowa tylko ~ 100 $ (AC68 vs AC88), więc nie ma nic przeciwko zapłaceniu nieco więcej za przyszłą weryfikację. To nie ten, który wygląda jak pająk ... w rzeczywistości wygląda podobnie do AC87.
Reply
#9

W rzeczywistości pająk to AC5300.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)