Pytanie dotyczące przenoszenia cyfrowych usług głosowych między Starhub i Singtel.
#1

Nie wiem, czy to właściwe miejsce, aby o to zapytać.   Moja obecna sytuacja polega na tym, że obecnie mam 1 głos cyfrowy Starhub (Num #A) i 1 linię stałą Singtel (numer # B używany dla ADSL dla miotv). Chcę przenieść mój głos starhub do głosu mio i ostatecznie mam numer Num # A obsługujący zarówno mój głos miotv, jak i mio. Możliwy?   Ktoś z takim doświadczeniem? Chcę tylko zaoszczędzić na liczbie linii telefonicznych, które mam, i nie chcę uruchamiać modemu Starhub tylko do obsługi głosowej.
Reply
#2

Milo-Dino napisał: Nie wiem, czy to właściwe miejsce, aby o to zapytać. Moja obecna sytuacja polega na tym, że obecnie mam 1 głos cyfrowy Starhub (Num #A) i 1 linię stałą Singtel (numer # B używany dla ADSL dla miotv). Chcę przenieść mój głos starhub do głosu mio i ostatecznie mam numer Num # A obsługujący zarówno mój głos miotv, jak i mio. Możliwy? Ktoś z takim doświadczeniem? Chcę tylko zaoszczędzić na liczbie linii telefonicznych, które mam, i nie chcę uruchamiać modemu Starhub tylko do obsługi głosowej. Może, pod warunkiem, że cyfrowy głos w Starhubie jest usługą płatną (10,xx $), a nie tą w promocji (2,xx $)
Reply
#3

whaleshark87 napisał: Może, pod warunkiem, że cyfrowy głos w Starhubie jest usługą płatną (10,xx $), a nie tą w promocji (2,xx $) Dziękuję za odpowiedź. Czy istnieje różnica między promocją a nie promocją? Jestem pod hubclubem, więc jestem automatycznie w promocji leh ...
Reply
#4

Milo-Dino napisał: Dziękuję za odpowiedź. Czy istnieje różnica między promocją a nie promocją? Jestem pod hubclubem, więc jestem automatycznie w promocji leh ... Awansuj o jeden lepszy call starhub, aby zweryfikować, mój został odrzucony całkiem niedawno, ponieważ mój był pod promocją.
Reply
#5

Zacytować: 1 głos cyfrowy Starhub (Num #A) i 1 linia stała Singtel (numer # B używany dla ADSL dla miotv) Od poziomu "3" do ponad normalnej "poziomowej" 6 "linii stacjonarnej SingTel? Nawet jeśli może, twoja linia SingTel nadal będzie numerem "6" zaczynającym się od 6. Myślę, że będzie to po prostu jakiś rodzaj zaplecza transferu połączeń. Gdy zadzwonisz, nadal będzie to odzwierciedlane jako numer "6" poziomu. W podobny sposób, gdy przenosisz się z Clementi (6777 xxxx) do Bukit Merah (6472 xxxx) i poprosiłeś o zachowanie swojego numeru Clementi. Dowolne połączenie to transfer połączenia od 6777 xxxx do 6472 xxxx, ale każde wywołanie będzie nadal wyświetlane jako 6472 xxxx. Ograniczenie domowej infrastruktury stacjonarnej.
Reply
#6

Starhub DV nie jest numerem 3 poziomu. Dopóki nie ma kontraktu ani powiązań z głosem, powinieneś być w stanie portować Jeśli jednak możesz portować, będziesz musiał uzyskać model 2Wire z funkcją ATA, jeśli jeszcze nie jest. I sprawdź z nimi, czy możesz zrobić to wszystko na tej samej linii.
Reply
#7

Ups, przepraszam, nie wiedziałem, że Starhub DV ma poziom 6. Mimo to lepiej sprawdzić teren
Reply
#8

TS, jedna opcja do rozważenia. PACE A5520N dostarczany przez Singtel obsługuje 2 mio subskrypcji Voice. Rozdzielacz telefoniczny FXS jest dostarczany razem z RG dla takich połączeń. To może być odpowiedni czas na uaktualnienie do światłowodu i połączenie mio TV i Mio Voice na jednym koncie. Najlepiej odkrywać w sklepie Singtel.
Reply
#9

Dziękuję wszystkim za komentarze. Nie otrzymuję singtel fiber, ponieważ właśnie dostałem MR. Sprawdziłem w singelu, mówią, że można to zrobić, ale najpierw muszę najpierw zakończyć numer z gwiazdą. Ponieważ numer początkowo był numerem singtelowym, po jego wygaśnięciu liczba wróci do singtel. Następnie będę musiał wrócić do singtel i poprosić o głos mio. Bardzo kłopotliwy plus, że numer domowy będzie niedostępny w tym okresie wypowiedzenia i ponownej aplikacji.
Reply
#10

Pomyśl, lepiej sprawdź z innym GUS Po prawej, jeśli po prostu przerwiesz, zrezygnujesz z tego numeru i nie możesz go odzyskać.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)