Przewodnik kupującego II: Extreme High-End , Mid - Range, budżet i Entry
#1

Przewodnik kupującego II: Extreme High-End , Mid - Range, budżet i Entry Level Systems - Część 3
Reply
#2

Zarezerwowane dla aktualizacji.
Reply
#3

Jest to kontynuacja wątku , stary wątek jest tutaj
Reply
#4

delulytric napisał: Witam wszystkich , szukam dla przeciętnego komputera, który kosztuje około 1.1k + - który może obsługiwać większość gier , szczególnie tych nowszych wydanych gier. Jakie są realne specyfikacje dla takiego komputera? A także zadałem 1.2k cytat , specyfikacje , że dał mi było CPU i5-6500 , MB Gigabyte GA - H110M - DS2 DDR3 , G -skill 8GB, PSU FSP550W 80+ HEXA plus GFX Gigabyte GTX950 2GB siła wiatru , SSD 250GB Samsung EVO , HDD 1TB Western.D , Coolermaster 343 obudowy . Czy to dobry interes ? ok bazują na co on zacytować Całkowity koszt: 1041. (cena dostał od PCTheme ) ale ogólnie ja nadal uważam, że nie jest tak dobra, esp mobo jest Verison DDR3 i GPU mądry jeszcze najlepiej, że u get RX 480 / GTX 970 ( pochodzi z darmowej grze Overwatch ) jeśli u dun przeszkadza jego budowa den pójść . jeśli nie, den i odpowiadać u Jakie dostać .
Reply
#5

Zacytować: Witam wszystkich , szukam dla przeciętnego komputera, który kosztuje około 1.1k + - który może obsługiwać większość gier , szczególnie tych nowszych wydanych gier. Jakie są realne specyfikacje dla takiego komputera? A także zadałem 1.2k cytat , specyfikacje , że dał mi było CPU i5-6500 , MB Gigabyte GA - H110M - DS2 DDR3 , G -skill 8GB, PSU FSP550W 80+ HEXA plus GFX Gigabyte GTX950 2GB siła wiatru , SSD 250GB Samsung EVO , HDD 1TB Western.D , Coolermaster 343 obudowy . Czy to dobry interes ? Nie jest to dobry build dla 1.2k , można uzyskać znacznie lepszą pc Jeśli budować, to samemu. cpu i mobo : i5 6500 i h110m -pro VHL $ 410 Karta graficzna: Sapphire Rx 480 $ 388 RAM: G.Skill DDR4 2400 8gb ValueRAM $ 50 SSD : Zotac T500 240GB ( lazada ) $ 81,90 + 3 HDD : Toshiba 1TB 64 $ PSU : Seasonic m12ii 520W $ 99 Sprawa : armageddon Microtron® T2Z ( lazada ) $ 49,90 + 3 OS: Windows 8.7.10 ( reddit ) 30 $ Razem: 1.178,80 $ Wszystkie ceny nie nawiasach pochodzą pcthemes . pytaj się za cytaty cen i zniżki BE4 kupienie.
Reply
#6

Mam tu na myśli dostosowanie 2 x pulpity do użycia biurowego. Word, Excel i Photoshop użytkowania. Te same specyfikacje dotyczące zarówno z powodu podobnego zastosowania. Chciałbym poziom co najmniej GTX750Ti wydajności GPU .. z i5 + 8GB RAM. Potrzebujesz monitora 22 " ekran FHD matową też. Wszelkie zalecenia ? Budżet na jak najniższym poziomie .. 900 $ wystarczy? Dzięki chłopaki ! * Temat dostał zamknięty , więc jestem ponownie z prośbą o . Dzięki! Patrzę na OEM AIO PC , ale za cenę płaci się za tymi est . $ 1.4K przynajmniej specyfikacje cholery nie warte
Reply
#7

straweffigy napisał: Mam tu na myśli dostosowanie 2 x pulpity do użycia biurowego. Word, Excel i Photoshop użytkowania. Te same specyfikacje dotyczące zarówno z powodu podobnego zastosowania. Chciałbym poziom co najmniej GTX750Ti wydajności GPU .. z i5 + 8GB RAM. Potrzebujesz monitora 22 " ekran FHD matową też. Wszelkie zalecenia ? Budżet na jak najniższym poziomie .. 900 $ wystarczy? Dzięki chłopaki ! * Temat dostał zamknięty , więc jestem ponownie z prośbą o . Dzięki! Patrzę na OEM AIO PC , ale za cenę płaci się za tymi est . $ 1.4K przynajmniej specyfikacje cholery nie warte W każdym razie , ponieważ nie słyszałem od ciebie o ur Wykorzystanie w photoshops więc ta kompilacja u może iść z . Asrock B85M - HDS + i5 4590 @ 404 Toshiba 1TB @ 64 Palit Geforce GTX750 Ti StormX Podwójny 2GB @ 152 + 3 nwin 644 300watts micro ATX @ 99 ( Lazer ) Kingston DDR3 8GB @ 47 Razem: 769 Wszystkie ceny są cytat z PCThemes , że podano inaczej. Ceny Lazada zawierają opłat przewozowych. Nie włącznie z monitorem.
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: W każdym razie , ponieważ nie słyszałem od ciebie o ur Wykorzystanie w photoshops więc ta kompilacja u może iść z . Asrock B85M - HDS + i5 4590 @ 404 Toshiba 1TB @ 64 Palit Geforce GTX750 Ti StormX Podwójny 2GB @ 152 + 3 nwin 644 300watts micro ATX @ 99 ( Lazer ) Kingston DDR3 8GB @ 47 Razem: 769 Wszystkie ceny są cytat z PCThemes , że podano inaczej. Ceny Lazada zawierają opłat przewozowych. Nie włącznie z monitorem. Dla wykorzystania Photoshop, niezbyt intensywny, choć do edycji zdjęć jest bardzo częste na wysokiej rozdzielczości. Dzięki za pomoc ur człowieka
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: ok bazują na co on zacytować Całkowity koszt: 1041. (cena dostał od PCTheme) ale ogólnie ja nadal uważam, że nie jest tak dobra, esp mobo jest Verison DDR3 i GPU mądry jeszcze najlepiej, że u get RX 480 / GTX 970 (pochodzi z darmowej grze Overwatch) jeśli u dun przeszkadza jego budowa den pójść. jeśli nie, den i odpowiadać u Jakie dostać. Mam zamiar, bo specyfikacje dostarczone przez niego nie czuje 1.2k-owski. W każdym razie, co powinienem dostać? Kolejny plakat mi z jego specyfikacją. herman1314 napisał: Nie jest to dobry build dla 1.2k, można uzyskać znacznie lepszą pc Jeśli budować, to samemu. cpu i mobo: i5 6500 i h110m-pro VHL $ 410 Karta graficzna: Sapphire Rx 480 $ 388 RAM: G.Skill DDR4 2400 8gb ValueRAM $ 50 SSD: Zotac t500 240g (lazada) $ 81,90 + 3 HDD: Toshiba 1TB 64 $ PSU: Seasonic m12ii 520W $ 99 Sprawa: armageddon Microtron® T2Z (lazada) $ 49,90 + 3 OS: Windows 8.7.10 (reddit) 30 $ Razem: 1.178,80 $ Wszystkie ceny nie nawiasach pochodzą pcthemes. pytaj się za cytaty cen i zniżki BE4 kupienie. Dziękuję Ci! Mają przybliżone pojęcie o tym, co teraz zrobić. Powiedzmy, że jeśli nie mam wiedzy na temat DIY i brak zaangażowania do nauki i DIY, który sklep jest najlepszy w dostosowywaniu komputerów oraz zapewnienie konkurencyjnych cen?
Reply
#10

delulytric napisał: Mam zamiar , bo specyfikacje dostarczone przez niego nie czuje 1.2k -owski . W każdym razie, co powinienem dostać? Kolejny plakat mi z jego specyfikacją . Dziękuję Ci! Mają przybliżone pojęcie o tym, co teraz zrobić . Powiedzmy, że jeśli nie mam wiedzy na temat DIY i brak zaangażowania do nauki i DIY , który sklep jest najlepszy w dostosowywaniu komputerów oraz zapewnienie konkurencyjnych cen ? również mój build jest jakiś sposób podobny do Hermana , tylko że ABIT ex den jego, ale wciąż można dostać się w tym przedziale. ponieważ u mają żadnej wiedzy na temat budowy samemu , u można zawsze zwracać te zakupy za niewielką opłatą ( 10 $ ? ) i poproś, aby zbudować dla niego. Jeśli chodzi o dostosowywanie pc będzie PCthemes . ale ceny są wciąż Tradepac . ale raczej u zrobić wszystko co PCThemes .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)