Proszę, polecam skrzynkę HTPC
#1

Wiem, że w dzisiejszych czasach rzadko można znaleźć "płaską górną" lub nie-wieżową obudowę. Myślę, że nazywają to obudowami HTPC.   Czy ktoś może polecić mi skrzynkę HTPC dostępną lokalnie, która obsługuje ATX mobo?   Znam istnienie 2 (CM i LL), ale istnieje ograniczenie długości i wysokości procesora graficznego.
Reply
#2

Inne niż lian li pc-O7s, nie pamiętam żadnych atx slim podwozia. Jeśli nie zmienisz się na itx mobo, wybór podwozia będzie lepszy.
Reply
#3

Cześć singupingu, PC-07S jest zbyt krótki (85 mm), aby dopasować właściwy Glim wymaga czegoś co najmniej 130 mm. singupingu napisał: Inne niż lian li pc-O7s, nie pamiętam żadnych atx slim podwozia. Jeśli nie zmienisz się na itx mobo, wybór podwozia będzie lepszy.
Reply
#4

Przykro mi to mówić, że nie znam żadnej innej obudowy, która pasowałaby do twoich potrzeb.
Reply
#5

którego używają gracze? prawie elita 361 jest 1 z 2 w selekcji?
Reply
#6

Sprawdź termometr G3. Styl pulpitu. Pasuje do twoich wymagań.
Reply
#7

Jaki jest twój budżet i jaki jest rozmiar przestrzeni potrzebnej do dopasowania?
Reply
#8

singupingu napisał: Przykro mi to mówić, że nie znam żadnej innej obudowy, która pasowałaby do twoich potrzeb. W porządku! Jarrax napisał: którego używają gracze? prawie elita 361 jest 1 z 2 w selekcji? Bingo! CM Elite 361 był jednym z wyboru. Ale według oficjalnych specyfikacji maksymalna dopuszczalna długość dla procesora graficznego to 227 mm, a maksymalna wysokość dla wentylatora to tylko 122 mm. Zamierzam kupić parę 4GB Radeon RX 460 dla mojego nowego projektu Ryzen 5.
Reply
#9

QuantitativeNoob napisał: W porządku! Bingo! CM Elite 361 był jednym z wyboru. Ale według oficjalnych specyfikacji maksymalna dopuszczalna długość dla procesora graficznego to 227 mm, a maksymalna wysokość dla wentylatora to tylko 122 mm. Zamierzam kupić parę 4GB Radeon RX 460 dla mojego nowego projektu Ryzen 5. Jeśli spojrzysz jeszcze raz, cm elite 361 ma wyjmowaną klatkę hdd, która jeśli to zrobisz, może obsługiwać kartę Gfx do 312 mm. Tak długo, jak wybierzesz chłodnicę cpu do wysokości, powinno być w porządku. Rozważmy chłodnicę wentylatora 80 mm lub 90 mm lub chłodzenie wodą.
Reply
#10

Atb napisał: Sprawdź termometr G3. Styl pulpitu. Pasuje do twoich wymagań. Czy odnosisz się do tego? http:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)