Potrzebuję pomocy! do konfiguracji strongvpn RT- N66U na
#1

Im masz 100Mbps M1 routera ASUS RT - n66u i Strongvpn PPTP ( nazwa użytkownika , hasło i adres serwera ). Moim zamiarem jest , by w końcu podłączyć telewizor do Netflix.   Próbowałem migać router z DD- WRT nie udało. Doceniają jeśli ktoś mógłby pomóc w konfiguracji VPN na routerze za pomocą dowolnych metod; i jestem gotów zapłacić za swoje usługi . Proszę pilnie PM . Mieszkam w Sengkang . Dziękuję Ci.
Reply
#2

DD- WRT 1. miga instrukcji: Asus RT- N66U - DD- WRT Wiki 2. Jak zainstalować StrongVPN OpenVPN na DD- WRT http://www.youtube.com/watch?v=uQNYIaj4ins
Reply
#3

Mam problem z zainstalowaniem DD-WRT . Teraz nie wiem, co jest w środku firmware routera. Nie można uzyskać dostępu GUI poprzez przeglądarkę ! ngbc napisał: DD- WRT 1. miga instrukcji: Asus RT- N66U - DD- WRT Wiki 2. Jak zainstalować StrongVPN OpenVPN na DD- WRT Jak zainstalować StrongVPN OpenVPN na DD- WRT - YouTube
Reply
#4

dgeralds napisał: Mam problem z zainstalowaniem DD-WRT. Teraz nie wiem, co jest w środku firmware routera. Nie można uzyskać dostępu GUI poprzez przeglądarkę! Przykro mi słyszeć, że ... w sprawie dalszych badań, okazało się, że dd-wrt nie jest aż tak dobrze na tym routerze, a wiele osób miało również zagadnienia migające go na n66u. TomatoUSB kolejna 3-ty wsparcie oprogramowania stroną StrongVPN OpenVPN też. Można użyć ASUS Firmware Restoration Narzędzie do odzyskiwania bezpośrednio do tego oprogramowania. 1. Wydrukuj i postępuj zgodnie z instrukcją napisany przez shadowandy.The faktycznym rozpoczęciem etapu po nocie czerwone ostrzeżenie: Ostrzeżenie: Flashing firmware'u innej firmy powoduje utratę gwarancji! I nie będzie ponosić odpowiedzialności, jeśli coś pójdzie nie tak. http://www.shadowandy.net/2012/03/as...hing-guide.htm 2. Konfiguracja OpenVPN pomidorowy Tutorial dla StrongVPN Pomidor OpenVPN Tutorial Konfiguracja | StrongVPN.com ASUS Firmware Restoration Utility http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wir...6U_B1_4239.zip Najnowsze TomatoUSB (Shibby) firmware do RT-N66U http://tomato.groov.pl/download/K26R...01-VPN-64K.trx
Reply
#5

Jej lepiej użyć oprogramowania Merlin , która opiera się na oficjalnej firmware Asus . Obecnie obsługuje OpenVPN . Najlepszą rzeczą jest to łatwa instalacja - nie ma potrzeby , aby przejść do trybu odzyskiwania . Wystarczy przesłać jak zwykle będzie za pośrednictwem Asus GUI. I to rozwiązuje problem 64k nvram , w przeciwieństwie do wersji dd- wrt .
Reply
#6

Naz_15 napisał: Jej lepiej użyć oprogramowania Merlin , która opiera się na oficjalnej firmware Asus . Obecnie obsługuje OpenVPN . Najlepszą rzeczą jest to łatwa instalacja - nie ma potrzeby , aby przejść do trybu odzyskiwania . Wystarczy przesłać jak zwykle będzie za pośrednictwem Asus GUI. I to rozwiązuje problem 64k nvram , w przeciwieństwie do wersji dd- wrt . Merlin już zainstalowany w rt- n66u . Ja również subskrybuje PPTP VPN (od strongvpn ). Czy mnie poprowadzi , gdzie umieścić nazwę użytkownika, hasło i adres serwera ? Oraz zmiany innych ustawień ? Thks .
Reply
#7

Nie jestem pewien co do ustawień PPTP , jak tylko używać OpenVPN . Jedną rzeczą , aby zwrócić uwagę na to ustawienia DNS w sieci WAN. Upewnij się, że można skonfigurować go do "ręcznego" i wskaż polecenie DNS Twojego wyboru . (Używam 8.8.8.8 Google)
Reply
#8

Hi Naz Używasz OpenVPN (od strongvpn ) na rt- n66u błysnął z Merlinem ? Thks . Naz_15 napisał: Nie jestem pewien co do ustawień PPTP , jak tylko używać OpenVPN . Jedną rzeczą , aby zwrócić uwagę na to ustawienia DNS w sieci WAN. Upewnij się, że można skonfigurować go do "ręcznego" i wskaż polecenie DNS Twojego wyboru . (Używam 8.8.8.8 Google)
Reply
#9

Używam OpenVPN , ale z 2 różnych dostawców - BolehVPN i PrivateInternetAccess . Zarówno działa idealnie dla mnie ( oprócz przerażającej latencji ) . Jeśli chcesz korzystać z opcji OpenVPN dla StrongVPN można znaleźć w tym podręczniku : łącze. Powinien działać , ponieważ realizacja OpenVPN w AsusWRT wykorzystuje kod TomatoUSB - tylko GUI jest inny, ale pola są dokładnie takie same.
Reply
#10

Naz, thks & zauważyć. Używasz RT-n66u z Merlina? Czy rada, jeśli poniżej konfiguracja jest możliwe i wszystko powinno być świadomy: ONT -> Router 1 (Asus RT-N66U) -> VPN Router 2 (Linksys E4200 z DD-WRT) VPN Router 2 (Linksys E4200) zostanie podłączony do telewizora (aby otrzymać Netflix), odbiornik AV (aby uzyskać pandora) + bezprzewodowe połączenie z PC, iPhone, iPad Router 1 (Asus RT-N66U) będzie czysto bezprzewodowej do komputerów PC, iPhone i iPad Dlaczego 2 routery? Asus RT-N66U nie stabilny VPN. * Również zdałem sobie sprawę, że podczas korzystania z zagranicznego IP przez VPN, prędkość może zejść drastycznie do indeksowania. Dziękuję Ci Naz_15 napisał: Używam OpenVPN, ale z 2 różnych dostawców - BolehVPN i PrivateInternetAccess. Zarówno działa idealnie dla mnie (oprócz przerażającej latencji). Jeśli chcesz korzystać z opcji OpenVPN dla StrongVPN można znaleźć w tym podręczniku: łącze. Powinien działać, ponieważ realizacja OpenVPN w AsusWRT wykorzystuje kod TomatoUSB - tylko GUI jest inny, ale pola są dokładnie takie same.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)