Zasilacz w płaskim HDB
#1

dzięki za wszystko!
Reply
#2

W jednym hdb tak, z tego samego punktu gniazda, może nie
Reply
#3

seowgao napisał: chciałbym zapytać członków forum, czy jest możliwe uruchomienie 10 identycznych komputerów w mieszkaniu HDB? czy będzie wystarczająco dużo mocy, żeby to zrobić? czy jedno gniazdko ścienne może zrealizować to zadanie? załóżmy, że każdy komputer ma zasilacz 500 W, bez karty VGA. Nie więcej niż 5 dla pojedynczego gniazda. Pobranie zbyt dużej ilości prądu może spowodować zaciemnienie.
Reply
#4

Musisz zmierzyć w rzeczywistości, ile 1 pc jest mocą ciągnącą
Reply
#5

Gniazdo ścienne, z którego korzystasz, jest w stanie dostarczyć Ci 13 amperów mocy. Aby przyjąć jako odniesienie, mój komputer wykorzystuje około 1,2amp, w tym monitor, prądu, ponieważ pobiera około 270w (270w
Reply
#6

Powinno być OK, ale unikaj używania wtyczki wielopunowej. Zamiast tego użyj rozszerzenia jakości gniazd.
Reply
#7

Ten pokój ze wszystkimi 10 komputerami ma tylko 1 punkt ściany? Trzeba tylko uruchomić 3 jakościowe wtyczki zasilające z 3 różnych gniazdek ściennych, aby zasilić wszystkie 10 komputerów do rozwiązania. IIRC (z mojej wiedzy na temat elektryczności w sec sec school), każde gniazdko ścienne ma ograniczenie do zasilania ...
Reply
#8

seowgao napisał: Nie rozumiem z technicznego punktu widzenia różnic między przedłużeniem multiplik i przedłużeniem wielu gniazd. jeśli gniazdo ścienne obsługuje maksymalnie 13 amperów, jak mogę go pokonać? Zakładam, że nadal mogę mieć klimatyzację, gdy działa 10 komputerów? 13 amperów dotyczy jednego gniazda, a nie całego domu? W przypadku wtyczek z wieloma gniazdami i wieloma gniazdami wiele wtyczek nie jest zaprojektowanych do obsługi aplikacji o dużym obciążeniu i nie ma w nich żadnych zabezpieczeń przeciwprzepięciowych, takich jak wysokiej jakości rozszerzenia z wieloma gniazdami. Twój aircon pobiera moc od 15
Reply
#9

nigdy nie przeciążaj swojego pojedynczego gniazda .. może spowodować przegrzanie i zapalić ... lub może czarny .. będzie lepiej, jeśli podzielisz co najmniej 5 na 5 ...
Reply
#10

żadna karta vga najprawdopodobniej nie oznaczałaby, że każdy system pobiera mniej niż 100 watów. 10 systemów, a nadal będziesz czerpał mniej niż 1500 w piecu. możesz także użyć bardziej wydajnego psusa, aby obniżyć całkowite zużycie energii. systemy nie będą również potrzebowały psu 500 w. dobrej jakości 300w będzie więcej niż wystarczające.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)