W poszukiwaniu licencji Microsoft Office Student License i Adobe Student License
#1

cześć, czy ktoś wie gdzie kupić studencką licencję Microsoft i Adobe? Potrzebujesz go pilnie ...   Z góry dziękuję...
Reply
#2

techieLynn napisał: cześć, czy ktoś wie gdzie kupić studencką licencję Microsoft i Adobe? Potrzebujesz go pilnie ... Z góry dziękuję... Microsoft Corporation i Adobe Systems nie są jeszcze na sprzedaż. Nie potrzebujesz licencji, aby się z nimi skontaktować.
Reply
#3

@Commach: Dzięki za rozjaśnienie ... Jestem zainteresowany zdobyciem taniej licencji studenckiej Microsoft Office 2010 i licencją studenta Adobe CS5 Design Premium ....
Reply
#4

urząd 2010 student może uzyskać w sls .. adobe wypróbuj www.mine.com.sg
Reply
#5

Jeśli jesteś studentem Ngee Ann Polytechnic, Office Professional Plus 2010 sprzedaje się za 13,50 US $. Inne produkty Poly mogą mieć takie ustawienie, należy skontaktować się z dostawcą IT. Nie mam pojęcia o Adobe CS5, dowiedziałem się od mojego dzieciaka, że uczniowie, którzy musieli używać CS5, będą go instalować przez wsparcie informatyczne szkoły, przypuszczam, że to FOC.
Reply
#6

@xusykl: hej, dzięki za poradę, odwiedziłem stronę internetową SIS, nie można załadować, odwiedziłem stronę kopalni, jej wycena jest dla mnie bardzo atrakcyjna. rozważę zakup ... btw, jak trafiłeś na tę stronę? @Commach: dostaję się do mojej siostrzenicy ze szkoły podstawowej, dowiedziałem się o licencji na oprogramowanie wolne od polioli, która trwała 3 lata, aż do momentu, gdy opuścili szkołę ...
Reply
#7

Tak, ostatnio kupiłem na stronie internetowej kopalni. mają to, czego chcesz. Zarówno Office Professional 2010, jak i Adobe CS5. tylko, że profesjonaliści z biura są w pakiecie z myszką Microsoft.
Reply
#8

Zapytaj mnie, jeśli potrzebujesz biura MS
Reply
#9

commach napisał: Jeśli jesteś studentem Ngee Ann Polytechnic, Office Professional Plus 2010 sprzedaje się za 13,50 US $. Cześć, jestem nowym uczniem NP, zaczynając semestr w przyszłym miesiącu. Gdzie mogę sprawdzić ofertę? dzięki
Reply
#10

Temptemp napisał: Cześć, jestem nowym uczniem NP, zaczynając semestr w przyszłym miesiącu. Gdzie mogę sprawdzić ofertę? dzięki Dla studentów z NP można kupić w CO-OP. FYI, Windows7 Ultimate sprzedaje się tylko za 19 USD, najtaniej można dostać legalną kopię Windows7 Ultimate, ale tylko 32bit dostępne.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)