sprzedawca karuzeli
#1

Cześć Guru Potrzebuję twojego wkładu i porady. Planuję uzyskać komputer do grania w gry
Reply
#2

Zapomnij o tych facetach z Carousell. Najbardziej naprawdę CMI. Zdobądź z motywów na PC, a oni zbiorą się dla ciebie.
Reply
#3

shadey napisał: Zapomnij o tych facetach z Carousell. Najbardziej naprawdę CMI. Zdobądź z motywów na PC, a oni zbiorą się dla ciebie. niektóre części wybieram, nie ma ich w ich cenniku.
Reply
#4

Twój GPU jest jak najdroższy tam ... Jeśli chodzi o gry, Ryzen jest dobry, ale jeśli Twoim jedynym celem jest granie, zdobądź jezioro kawowe. Dla twojego SSD pobierz Samsung 960 Evo M.2 RAM ma 3000mhz
Reply
#5

evildoer napisał: niektóre części wybieram, nie ma ich w ich cenniku. Jak co? Po prostu pobierz MSI Gaming X, taniej i działa fajnie i cicho.
Reply
#6

shadey napisał: Twój GPU jest jak najdroższy tam ... Jeśli chodzi o gry, Ryzen jest dobry, ale jeśli Twoim jedynym celem jest granie, zdobądź jezioro kawowe. Dla twojego SSD pobierz Samsung 960 Evo M.2 RAM ma 3000mhz Dziękuję za Twoją radę . Właściwie to też biorę pod uwagę jezioro kawowe .. ale myślę, że może przekroczyć 3k.
Reply
#7

Bardzo niezrównoważona kompilacja. Ryzen 1600 z 1080Ti i DDR4-2400. Powinien być co najmniej DDR4-3000 dla Ryzen i i chciałbym przenieść część alokacji budżetowej na GPU do innych komponentów. Zdobądź także zasilacz z oceną złota. Nigdy nie należy tego skąpić.
Reply
#8

shadey napisał: Zapomnij o tych facetach z Carousell. Najbardziej naprawdę CMI. Zdobądź z motywów na PC, a oni zbiorą się dla ciebie. Proszę rozwinąć? Głównie skargi są co?
Reply
#9

większość sprzedawców karuzeli to płetwy. Po prostu kup od sklepu i zmontuj je dla siebie. Myślę, że dla PCT to 20 $, czas oczekiwania 2h.
Reply
#10

Koenig168 napisał: Bardzo niezrównoważona kompilacja. Ryzen 1600 z 1080Ti i DDR4-2400. Powinien być co najmniej DDR4-3000 dla Ryzen i i chciałbym przenieść część alokacji budżetowej na GPU do innych komponentów. Zdobądź także zasilacz z oceną złota. Nigdy nie należy tego skąpić. dzięki za radę .. nie jestem bardzo doświadczony o częściach .. że potrzebuję twojej pomocy. dostanę lepszy zasilacz i pamięć ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)