Asus RT-AC66U lub RT-AC56U?
#1

Obecnie korzystam z RT-N56U (zlokalizowanego w salonie), a sygnał 5GHz jest bardzo słaby na MBR. Dostałem RP-N53U, aby rozszerzyć jego zasięg od środkowej sypialni, ale wygląda na to, że wzmacniacz nie jest stabilny nawet z najnowszym oprogramowaniem. Zamierzam uaktualnić router do AC66U, ponieważ mam USB-AC56U na moim laptopie. Czy powinienem poczekać na AC56U? Zostaję w 4R HDB. Czy to naprawdę pomaga uaktualnić mój router?
Reply
#2

mattchlai napisał: Obecnie korzystam z RT-N56U (zlokalizowanego w salonie), a sygnał 5GHz jest bardzo słaby na MBR. Dostałem RP-N53U, aby rozszerzyć jego zasięg od środkowej sypialni, ale wygląda na to, że wzmacniacz nie jest stabilny nawet z najnowszym oprogramowaniem. Zamierzam uaktualnić router do AC66U, ponieważ mam USB-AC56U na moim laptopie. Czy powinienem poczekać na AC56U? Zostaję w 4R HDB. Czy to naprawdę pomaga uaktualnić mój router? Czy możesz pokazać nam swoje ustawienia bezprzewodowe 2,4 GHz i 5 GHz?
Reply
#3

Kiedy ASUS RT-AC56 pojawi się w Singapurze?
Reply
#4

ASUS @ SG napisał: Czy możesz pokazać nam swoje ustawienia bezprzewodowe 2,4 GHz i 5 GHz? Oto ustawienie:
Reply
#5

spróbuj zmienić przepustowość kanału na 20MHz, tylko na 2,4 GHz
Reply
#6

sqgator napisał: Kiedy ASUS RT-AC56 pojawi się w Singapurze? Tiagong wystartuje w nadchodzącym programie Comex w sep SRP: 279 USD Jest to konfiguracja 2T2R w porównaniu do 3T3R, podobnie jak AC66 / 68 Źródło: https://www.asus.com/Networking/RTAC56U/ Wygląda i brzmi jak zmieniarka gier: ASUS RT-AC56U przoduje w routerach następnej generacji, oferując dwupasmowe połączenie bezprzewodowe Gigabit z całkowicie nowym Wi-Fi 802.11ac. Jego potężny dwurdzeniowy procesor i 256 MB pamięci RAM DDR3 zapewniają najlepszą wydajność zarówno w paśmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Pasmo 5 GHz działa z prędkością do 867 Mb / s, a częstotliwość 2,4 GHz osiąga 300 Mb / s, zapewniając niesamowitą łączną przepustowość 1167 Mb / s. To trzy razy więcej niż standardowe routery Wireless-N 2x2! Ponadto port USB 3.0 zapewnia transfer danych z szybkością nawet dziesięciokrotnie większą niż USB 2.0, a RT-AC56U jest wykończony w eleganckim czarnym romboidalnym wzorze. Razem z USB 3.0 aplikacja ASUS AiCloud zapewnia łatwy dostęp do chmury. Ta inteligentna aplikacja mobilna rozszerza bezproblemową obsługę chmury ASUS na urządzenia z Androidem i iOS, dzięki czemu można szybko uzyskać dostęp, synchronizować, strumieniować i udostępniać treści. Ekskluzywny interfejs ASUSWRT zapewnia 30-sekundową konfigurację, wiele identyfikatorów SSID i obsługę IPv6 w celu dalszego usprawnienia pracy w sieci, a porty USB 3.0 / USB 2.0 natychmiast przekształcają RT-AC56U w plik, dzielenie 3G / 4G, ulepszony serwer multimediów, VPN i serwer drukarek dla maksymalnej funkcjonalności routera wielozadaniowego
Reply
#7

chunlianghere napisał: spróbuj zmienić przepustowość kanału na 20MHz, tylko na 2,4 GHz Jestem w porządku z zasięgiem 2,4 GHz. Tylko, że 5 GHz jest bardzo słabe w MBR.
Reply
#8

mattchlai napisał: Jestem w porządku z zasięgiem 2,4 GHz. Tylko, że 5 GHz jest bardzo słabe w MBR. Miałem ten sam problem, zresztą właśnie rzuciłem N56 i czekałem na zakup AC56U lub AC66U.
Reply
#9

mattchlai napisał: Jestem w porządku z zasięgiem 2,4 GHz. Tylko, że 5 GHz jest bardzo słabe w MBR. Nie widzę innego zdjęcia ... Dlaczego ukrywasz SSID, że nie zostaliśmy przy tobie ... nie zamierzamy włamywać się do routera twojego domu
Reply
#10

ASUS @ SG napisał: Nie widzę innego zdjęcia ... Dlaczego ukrywasz SSID, że nie zostaliśmy przy tobie ... nie zamierzamy włamywać się do routera twojego domu I kiasi mah ... Częstotliwość: 5 GHz Tryb bezprzewodowy: tylko N Szerokość pasma kanału: 40 MHz Kanał kontrolny: 161 Kanał rozszerzenia: Auto Metoda uwierzytelniania: WPA2-Personal Szyfrowanie WPS: AES Inverval klucza sieciowego: 3600
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)