Singtel: niektóre witryny nieosiągalne
#1

Cześć; obecnie niektóre witryny wydają się niemożliwe do osiągnięcia, próbowałem ustawić proxy do proxy.singnet.com.sg 8080; Próbowałem zmienić DNS na google. Nic nie działa. Jakieś pomysły ? (strona jest włączona: po podłączeniu z overseqs przez teamviezer jest ok)
Reply
#2

Jakie strony?
Reply
#3

Witryny z krewetkami?
Reply
#4

Jedno forum. Nie można go nawet pingować Nie "krewetki" !!
Reply
#5

frenchsnorg napisał: Jedno forum. Nie można go nawet pingować Nie "krewetki" !! wat forum? jest wiele takich forów .. link? połączyć?
Reply
#6

Pytasz o "Jakieś pomysły?" Jeśli nie chcesz, aby ludzie znali tę witrynę, w jaki sposób każdy może wyrazić swoje pomysły?
Reply
#7

chunlianghere napisał: wat forum? jest wiele takich forów .. link? połączyć? forum.downparadise.ws
Reply
#8

Dziękuję, ale strona nie przekierowuje niczego, gdy korzystam z komputera we Francji (za pośrednictwem przeglądarki zespołowej) Mogę dotrzeć do strony; to samo w USA; tylko tutaj przekierowuje na disney. I zdarzyło się to wiele razy w różnych serwisach, chociaż ten nie jest z powrotem!
Reply
#9

Dalsze sprawdzenie: Domena, disney.fr, wydaje się być legit. Należy do The Walt Disney Company France, z Technical Contact w Disney Enterprises, Inc. Dlaczego więc forum.downparadise.ws przekierowuje odwiedzających na disney.fr? Musisz zrozumieć, jak działa przekierowanie adresu URL: Przekierowanie adresu URL - Wikipedia, darmowa encyklopedia Jeśli nie ma zmiany kierunku, to dlaczego dostaniemy disney.fr tutaj? Czy blokują i przekierowują użytkowników z Singapuru i innych krajów?
Reply
#10

Tx; Więc, myślisz, że musiałbym użyć jakiegoś proxy lub jakiegoś VPN, żeby wylądować w moim singapurskim IP?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)