Potrzebujesz porady, czy powinienem uaktualnić swój GPU
#1

Mam Asusa CG8270, działającego na i7 3770 i GT630. Zastanawiam się nad uaktualnieniem mojego GPU do gtx 1060, aby ta platforma trwała jeszcze dwa lata (mam nadzieję). Czy każdy ekspert może podać swoje dane wejściowe, jeśli powinienem dokonać aktualizacji do tego GPU, czy też powinienem uaktualnić cały procesor.
Reply
#2

Powiedziałbym, że wszystko zależy od twoich własnych potrzeb. Jeśli zamierzasz grać na tym komputerze (najczęściej używane jak dotąd), to jakiego rodzaju gry używasz? Dota2, LoL i niektóre inne gry z moba, które nie są mi znane, wymagają mniejszej ilości soku Assasin's creed Origins. Ashes of the Singularity, Destiny 2 są bardziej wymagające. Tak naprawdę to sprowadza się do tego, jakie programy chcesz uruchomić. Jeśli chodzi o ochronę przyszłości, myślę, że dobrym sposobem na sprawdzenie jest patrzenie na obecne programy
Reply
#3

ericanoob napisał: Mam Asusa CG8270, działającego na i7 3770 i GT630. Zastanawiam się nad uaktualnieniem mojego GPU do gtx 1060, aby ta platforma trwała jeszcze dwa lata (mam nadzieję). Czy każdy ekspert może podać swoje dane wejściowe, jeśli powinienem dokonać aktualizacji do tego GPU, czy też powinienem uaktualnić cały procesor. Otwórz i sprawdź swój zasilacz, Czy to wygląda jak to? Sprawdź moc. Jeśli 500 watów, możesz uruchomić GTX 1060 ... Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Również, Sprawdź złącze PCI-E 6-pinowe lub 8-pinowe. Jeśli są obecne, Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Proponuję GTX 1060 Mini z Zotac. Będziesz mieć mniejsze problemy z rozmiarem
Reply
#4

To zależy od ciebie. Niezależnie od tego, czy chcesz przesadzić z gpu, nie musisz go zmieniać, gdy używasz swojej ciężarówki, albo kupisz tanio i umiarkowanie jeden i dwa lata później, zmieniając wszystko. Na razie GTX 1060 dobrze pasuje do twojego procesora w grach 1080p dowolnego gatunku lub gier. 3 gb za wspólny tytuł esportu, 6 gb za tytuł AAA, ponieważ wyższe graficzne ustawienia wstępne przyjmują więcej vram. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#5

Hej wszystkim! Dzięki za sugestie. Poszedłem na wzmacniacz Zotac gtx1060! 6 gb. Myślę, że ta platforma powinna mi zająć trochę więcej czasu, więc tutaj jest. Dzięki jeszcze raz!
Reply
#6

singupingu napisał: To zależy od ciebie. Niezależnie od tego, czy chcesz przesadzić z gpu, nie musisz go zmieniać, gdy używasz swojej ciężarówki, albo kupisz tanio i umiarkowanie jeden i dwa lata później, zmieniając wszystko. Na razie GTX 1060 dobrze pasuje do twojego procesora w grach 1080p dowolnego gatunku lub gier. 3 gb za wspólny tytuł esportu, 6 gb za tytuł AAA, ponieważ wyższe graficzne ustawienia wstępne przyjmują więcej vram. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Dlaczego nie gtx 1070? Overkill dla gier 1080p? Wysyłane z LGE LG-H870DS za pomocą GAGT
Reply
#7

hellspawn_one napisał: Dlaczego nie gtx 1070? Overkill dla gier 1080p? Wysyłane z LGE LG-H870DS za pomocą GAGT To jak nie tutaj, nie leh. 1070 może przejść do gier 1080p, bardzo dobrze, szczególnie w przypadku tytułów AAA. Ale ts rig całkiem stary liao. Nie jestem pewien, czy będzie on nadal ulepszał. Gtx 1060 6 gb jest jak najlepszy w przypadku większości scenariuszy. Niezbyt kosztowne (około 360 na model zotac mini lub galax oc), może uruchamiać wymagające gry przy wysokich ustawieniach, nawet pubg na średnim poziomie, dość niski pobór mocy, ponieważ jego zestaw jest wstępnie zbudowany, więc jego psu nie mają dużej mocy także. Dlatego sugerowałbym GTX 1060 6 gb powyżej gtx 1070 dla tego scenariusza. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#8

singupingu napisał: To jak nie tutaj, nie leh. 1070 może przejść do gier 1080p, bardzo dobrze, szczególnie w przypadku tytułów AAA. Ale ts rig całkiem stary liao. Nie jestem pewien, czy będzie on nadal ulepszał. Gtx 1060 6 gb jest jak najlepszy w przypadku większości scenariuszy. Niezbyt kosztowne (około 360 na model zotac mini lub galax oc), może uruchamiać wymagające gry przy wysokich ustawieniach, nawet pubg na średnim poziomie, dość niski pobór mocy, ponieważ jego zestaw jest wstępnie zbudowany, więc jego psu nie mają dużej mocy także. Dlatego sugerowałbym GTX 1060 6 gb powyżej gtx 1070 dla tego scenariusza. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Hmmm ... Bo jestem mniej więcej taką samą sytuacją jak on. Mam i7 4770k z gtx 770 zamiast. Dunno kupi zupełnie nowe urządzenie itx lub po prostu uaktualni gpu. Co zrobić, że powinienem zrobić? Wysyłane z LGE LG-H870DS za pomocą GAGT
Reply
#9

hellspawn_one napisał: Hmmm ... Bo jestem mniej więcej taką samą sytuacją jak on. Mam i7 4770k z gtx 770 zamiast. Dunno kupi zupełnie nowe urządzenie itx lub po prostu uaktualni gpu. Co zrobić, że powinienem zrobić? Wysyłane z LGE LG-H870DS za pomocą GAGT Problem polega na tym, że ts build jest pre-build. Twój brzmi jak diy. Głównym powodem jest to, że pre-build PSU są zwykle okropne.
Reply
#10

-Synchronicity- napisał: Problem polega na tym, że ts build jest pre-build. Twój brzmi jak diy. Głównym powodem jest to, że pre-build PSU są zwykle okropne. Tak, moje jest diy. Wysyłane z LGE LG-H870DS za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)