Intel wyda w tym roku 8-gie chipy Coffee Lake, wciąż o 14 nm
#1

Intel wyda w tym roku 8-gie chipy Coffee Lake, wciąż o 14 nm
Reply
#2

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Powiedziałem, żeby kupili Skylake liao, ponieważ będzie to ostatni skok w węźle, który będzie trwał długo.
Reply
#4

oni TYLKO budują swoją roślinę 7nm .... bardzo długo czekają, aż będą mogły produkować chipsy
Reply
#5

Krab. napisał: oni TYLKO budują swoją roślinę 7nm .... bardzo długo czekają, aż będą mogły produkować chipsy Następny węzeł to 10nm dla Cannon Lake. Coffee Lake wygląda dla mnie jak królowa jeziora Kaby, podobnie jak Haswell Refresh.
Reply
#6

prawda jest, myślę, że oni także osiągają limit dla architektury liao la. Nie mogę na zawsze zatrzymać kurczącego się człowieka. więc już zwolnij.
Reply
#7

darren_soh86 napisał: prawda jest, myślę, że oni także osiągają limit dla architektury liao la. Nie mogę na zawsze zatrzymać kurczącego się człowieka. więc już zwolnij. Mają wygodną przewagę nad AMD Zaczekajmy na Zen
Reply
#8

Czy to może oznaczać, że Coffee Lake jest również wspierane przez platformę Z170?
Reply
#9

To również moje zapytanie, o ile są kompatybilne z serią 100, mobo może już .. Ale jeśli Zen jest tańszy ... hmm .. Poczekajmy, zobaczymy markpyrozen napisał: Czy to może oznaczać, że Coffee Lake jest również wspierane przez platformę Z170?
Reply
#10

Nie ma sensu wychodzić, jeśli nadal będzie jak sh! Tty. A może mniej sh! Tty (ale nadal sh! T) jak Skylake i Kaby Lake ... Pastwiska zdecydowanie wydają się bardziej ekologiczne po drugiej stronie ....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)