Poleć zasilacz
#1

Tak więc mój komputer był restartowany losowo przez jakiś czas, nie jestem pewien, co to jest, ale coś mi mówi, że to PSU. Zastanawiam się nad jego zmianą, więc doceń, jeśli ktoś może mnie polecić. A także kilka porad, jak je wybrać   Używanie mojego komputera głównie do przeglądania stron internetowych i oglądania filmów. Budżet wynosi do 150 USD. dzięki z góry chłopaki!
Reply
#2

Pomogłoby, gdybyś mógł opublikować specyfikacje swojego komputera. Przede wszystkim GPU, ponieważ ilość potrzebnej mocy zależy głównie od tego
Reply
#3

wlxxiii_ napisał: Tak więc mój komputer był restartowany losowo przez jakiś czas, nie jestem pewien, co to jest, ale coś mi mówi, że to jest zasilacz. Zastanawiam się nad jego zmianą, więc doceń, jeśli ktoś może mnie polecić. A także kilka porad, jak je wybrać Używanie mojego komputera głównie do przeglądania stron internetowych i oglądania filmów. Budżet wynosi do 150 USD. dzięki z góry chłopaki! Edytor Intel G840 Płyta główna Asrock H61M / U3S3 Karta graficzna Na pokładzie Pamięć Kingston 4GB Pokaz LG L1719S Przechowywanie Hitachi 1TB Pamięć optyczna Sony 24x DVDRW Obudowa CM Centurion 5 PSU FSP Aurum 400W Audio Na pokładzie OS Windows 7 Ultimate Czy jest to aktualizacja profilu wiertniczego? Jeśli używasz 400w, a następnie spróbuj uzyskać taką samą pojemność lub 450w psu nie marnuj pieniędzy / czasu, aby uzyskać wyższą stawkę, jeśli nie zamierzasz przeprowadzić modernizacji w najbliższej przyszłości Marka mądra może wypróbować Evga na wszystkich innych mocach mocy cena początkowa 450 w 80+ brązu 78 USD z 10 rabatem qoo10 = 68 USD http://list.qoo10.sg/item/EVGA-B1-80...ANTY/490163381 ale jeśli chcesz uzyskać tę samą markę FSP 450 w 80+ około 59 USD @ Lazada
Reply
#4

@dgenex Brak karty graficznej dla mnie. Dowolny powód, dla którego nie powinienem sięgać po ponad 80 sztuk złota lub takich marek jak korsarz czy sezonowe? Dzięki za pomoc!
Reply
#5

Nie ma wtedy GPU, który nie potrzebuje bardzo mocnego zasilacza. 400 W więcej niż wystarczająco liao. Nie potrzebujemy złota 80, ponieważ większość z nich ma 550W i więcej. Będziesz wykorzystywał bardzo mały procent mocy zasilacza, wydajność energetyczna nie przyniesie Ci tak naprawdę korzyści pod względem oszczędności. Jeśli nie chcesz dłuższej gwarancji na zasilacz, takiej jak EVGA z serii G3, która ma 7-letnią gwarancję, ale prawie 3-krotnie wyższej niż cena FSP Hexa 450W, to byłby to jedyny pozytywny wynik, jaki widziałem po uzyskaniu złotego zasilacza.
Reply
#6

dgenex napisał: Nie ma wtedy GPU, który nie potrzebuje bardzo mocnego zasilacza. 400 W więcej niż wystarczająco liao. Nie potrzebujemy złota 80, ponieważ większość z nich ma 550W i więcej. Będziesz wykorzystywał bardzo mały procent mocy zasilacza, naprawdę go nie potrzebujesz. Jeśli nie chcesz dłuższej gwarancji na zasilacz, takiej jak EVGA z serii G3, która ma 7-letnią gwarancję, ale prawie 3-krotnie wyższej niż cena FSP Hexa 450W, to byłby to jedyny pozytywny wynik, jaki widziałem po uzyskaniu złotego zasilacza. Teraz marka zmian na rynku PSU? Ostatni raz widzę ppl polecam Super kwiat i FSP. czy EVGA jest teraz najlepsza?
Reply
#7

wlxxiii_ napisał: Dowolny powód, dla którego nie powinienem sięgać po 80 sztuk złota lub marek takich jak korsarz czy sezonowe? Dzięki za pomoc! "władza została zaoszczędzona, pieniądze zostały zapisane" zużywa się mniej prądu Btw nie przepuszczaj swojego PSU, aby uzyskać jakość marki
Reply
#8

kashix napisał: Teraz marka zmian na rynku PSU? Ostatni raz widzę ppl polecam Super kwiat i FSP. czy EVGA jest teraz najlepsza? . Superflower jest zajęty tworzeniem zasilacza dla EVGA, zaniedbując własną linię platynowego zasilacza. W końcu otrzymuję Seasonic Prime Platinum za moje urządzenie Ryzen.
Reply
#9

Nie jestem pewien, czy to problem z psu. Bardziej przypomina jednak starzenie się na płycie głównej.
Reply
#10

singupingu napisał: Nie jestem pewien, czy to problem z psu. Bardziej przypomina jednak starzenie się na płycie głównej. Co sprawia, że tak myślisz? doceń bros tutaj za porady!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)