Czy użytkownicy starhub, którzy mają problem z ładowaniem zdjęć taobao, nie ładują si
#1

Wszystkie zdjęcia z aukcji w sklepie Taobao nie są ładowane na każdym moim komputerze, ale tylko na moim telefonie, nawet przez Wi-Fi.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Każdy użytkownik starhub lub ktokolwiek ma podobny problem?
Reply
#2

lalaboh napisał: Wszystkie zdjęcia z aukcji w sklepie Taobao nie są ładowane na każdym moim komputerze, ale tylko na moim telefonie, nawet przez Wi-Fi. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Każdy użytkownik starhub lub ktokolwiek ma podobny problem? wykorzystaj singtel tak samo jak ty
Reply
#3

Mam też ten problem? Czy znalazłeś rozwiązanie tego?
Reply
#4

mam ten sam problem. już były tygodnie
Reply
#5

Używanie Starhub nie stanowi problemu z hk. Taobao. com
Reply
#6

wah lau. ten sam problem, myślałem, że tylko ja. (singtel)
Reply
#7

Znaleziono lekarstwo. Na tej samej stronie Taobao kliknij dowolne linki, a następnie wróć do poprzedniej strony. Strona taobao zostanie załadowana obrazami, jak zwykle.
Reply
#8

Nie mam problemu z obrazami taobao, ale kiedy wpisuję "taobao.com" w przeglądarce, jestem przekierowywany na stronę hk.taobao.com (mój adres IP to zakres ex-HK (słynny zakres 101.127.xx) ). EDYCJA: Próbowałem uzyskać dostęp do taobao.com z lokalizacji biz (sieć biz) i nadal przekierowany do hk.taobao.com. Obrazy ładują się poprawnie. EDIT2: Próbowałem innej sieci biz. Ta "taobao.com" domyślnie jest stroną globalną "www.taobao.com". Obrazy ładują się poprawnie. Wypróbował również sea.taobao.com (oba używające włókna mieszkalnego SH i dwóch różnych dostawców Internetu), obrazy ładują się również OK. Jeśli masz ten problem, czy możesz opublikować adres URL, który nie ładuje obrazów?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)