Karta SD nie chce być sformatowana!
#1

Cześć chłopaki, jestem tutaj wyjątkowym problemem. moja karta SD odmawia sformatowania.   początkowo próbowałem prostej metody. formatuj za pomocą mojego telefonu. nie działa.   następnie użyłem mojego komputera do sformatowania. szybki lub pełny format, nie działa.   wtedy pomyślałem, powinienem po prostu usunąć pliki! proces usuwania wymagał czasu ... nawet po tym, jak komputer powiedział mi, że usunięcie jest zakończone, ale zdumiewająco, pliki pozostały tam!   więc pobrałem jakiś pozornie "format siły" oprogramowania. proces ten znowu trwał trochę, jakby działo się coś prawdziwego. kiedy powiedzą mi, że proces się zakończył, pliki nadal są dostępne!   i nie, karta nie jest chroniona przed zapisem ani karta jest zablokowana.   co się dzieje??
Reply
#2

MrCoconut napisał: Cześć chłopaki, jestem tutaj wyjątkowym problemem. moja karta SD odmawia sformatowania. początkowo próbowałem prostej metody. formatuj za pomocą mojego telefonu. nie działa. następnie użyłem mojego komputera do sformatowania. szybki lub pełny format, nie działa. wtedy pomyślałem, powinienem po prostu usunąć pliki! proces usuwania wymagał czasu ... nawet po tym, jak komputer powiedział mi, że usunięcie jest zakończone, ale zdumiewająco, pliki pozostały tam! więc pobrałem jakiś pozornie "format siły" oprogramowania. proces ten znowu trwał trochę, jakby działo się coś prawdziwego. kiedy powiedzą mi, że proces się zakończył, pliki nadal są dostępne! i nie, karta nie jest chroniona przed zapisem ani karta jest zablokowana. co się dzieje?? brzmi jak karta się nie powiedzie?
Reply
#3

Wypróbuj Dban, aby całkowicie wymazać kartę SD. Jeśli nie działa, oznacza to czas na wymianę karty SD Liao PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply
#4

joshuaho napisał: Wypróbuj Dban, aby całkowicie wymazać kartę SD. Jeśli nie działa, oznacza to czas na wymianę karty SD Liao PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone Czy nie jest DBAN do czyszczenia mechanicznych dysków twardych? Czy działa w przypadku pamięci flash, takiej jak karta SD, dyski flash USB i dyski SSD?
Reply
#5

Podobnie jak dysk twardy z czytaniem
Reply
#6

Miałem ten sam problem z jedną z moich kart MicroSD Sandisk Ultra. Na koniec wyrzuciłem go.
Reply
#7

karta jest pomieszana, przejdź do zarządzania komputerami systemu Windows i usuń partycję, a następnie sformatuj ją. Powinno działać.
Reply
#8

Miałem kiedyś taką kartę SD. Oddałem się, kupiłem nowy.
Reply
#9

Karta wykryła się jako martwa i jest teraz w stanie tylko do odczytu A może wolicie nadal korzystać z niego i tracić dane?
Reply
#10

wwenze napisał: Karta wykryła się jako martwa i jest teraz w stanie tylko do odczytu A może wolicie nadal korzystać z niego i tracić dane? pls go zmień kartę. jeśli nie masz nic przeciwko utracie danych, kontynuuj korzystanie z: p
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)