Zbuduj poniżej 2k
#1

Cześć wszelkie zalecenia dla kompilacji poniżej 2k, budowanie jako prezent Dołącz mechaniczny KB i monitor Do normalnego użytkowania
Reply
#2

Nie jestem ekspertem. Ale powinieneś wyjaśnić kilka rzeczy Jakie jest normalne użytkowanie? Hazard? Edycja wideo? Ponieważ dla mnie normalne użycie nie potrzebujesz 2k. Czy potrzebujesz os? Zakładam, że tak. Jakieś wymagania dotyczące monitora? Rozmiar? Cel monitora?
Reply
#3

ElZedHaitch napisał: Nie jestem ekspertem. Ale powinieneś wyjaśnić kilka rzeczy Jakie jest normalne użytkowanie? Hazard? Edycja wideo? Ponieważ dla mnie normalne użycie nie potrzebujesz 2k. Czy potrzebujesz os? Zakładam, że tak. Jakieś wymagania dotyczące monitora? Rozmiar? Cel monitora? Normalne wykorzystanie do przeglądania, oglądania filmów i lekkich gier.excel etcetc Potrzebowałby os okna Monitoruj około 23-27 calowy wyświetlacz FHD
Reply
#4

Procesor / MB i5 8400 + Asus Z370-i 640 USD Karta graficzna Obudowa Phanteks Enthoo Evolve ITX 139 USD RAM Corsair Vengence LPX 3000MHz CL15 309 USD Dysk SSD Crucial MX300 525 gb 240 USD HDD Seagate Barracuda 1 TB SATA3 Harddisk 70 USD Zasilacz Silverstone SX600-G 600W SFX 139 USD jakaś opinia?
Reply
#5

Nie sugerowałby tego podwozia. Przepływ powietrza nie jest zbyt dobry ze względu na przednie ograniczenie z bardzo małą przestrzenią do zasysania powietrza. Wkrótce przedstawię specyfikację, gdy znajdę czas wolny od pracy. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#6

W przypadku tego rodzaju użytkowania kupuję po prostu 250 $ i5 quad bluetooth bridge refurb, kupuję używane 2x8GB DDR3, włożę nowe 1050 Ti i 500 GB Evo 850. Nie zadaję sobie nawet trudu budowania nowego riggu.
Reply
#7

singupingu napisał: Nie sugerowałby tego podwozia. Przepływ powietrza nie jest zbyt dobry ze względu na przednie ograniczenie z bardzo małą przestrzenią do zasysania powietrza. Wkrótce przedstawię specyfikację, gdy znajdę czas wolny od pracy. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT dzięki! czekamy na to
Reply
#8

twentytwoeighty napisał: W przypadku tego rodzaju użytkowania kupuję po prostu 250 $ i5 quad bluetooth bridge refurb, kupuję używane 2x8GB DDR3, włożę nowe 1050 Ti i 500 GB Evo 850. Nie zadaję sobie nawet trudu budowania nowego riggu. moje złe, planuję zbudować jako prezent dla kogoś. więc wolę new.haha
Reply
#9

Obudowa, którą wybrałeś jest przypadkiem typu Itx, forma Itx ma premię cenową ze względu na oszczędność miejsca. Jeśli budżet jest problemem.
Reply
#10

PODWOZIE: Corsair Spec-04 TG (czerwony / czarny lub biały / czarny) (99 USD) PODWÓJNE WENTYLATORY: Cooler Master MF120L Twin Pack (czerwony lub biały) (28 USD za pośrednictwem Lazada) CPU + MOBO: AMD Ryzen 5 1600 + MSI B350 Tomahawk (478 USD) RAM: KLEVV Cras II (czerwony lub biały) 3000 MHz 2x8 GB (279 USD od Cybermind) Zasilacz: Seasonic Focus Plus 550W 80+ Gold (144 USD za pośrednictwem Lazada) Dysk SSD: PNY Phantom-1 240 GB SSD (119 USD za pośrednictwem Lazada) Dysk twardy: WD Blue 1TB 7200rpm (70 USD) GPU: GALAX GTX 1060 6 GB OC (369 USD) System operacyjny: Windows 10 Home from Carousell (12 USD) MONITOR: Dell S2318H (193 USD za pośrednictwem Lazada) MECHANICZNE KB: Logitech G413 Carbon (czerwone podświetlenie, RomerG Switches, mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza) (108 $ za pośrednictwem Lazada) RAZEM: 1899 USD Ceny podane w cenniku PC lub w innych przypadkach. Temat, który robię w powyższej specyfikacji to Czerwony / Monochromatyczny. Sprawdź, który z nich pasuje do gustu odbiorcy. Sugerowana powyżej specyfikacja służy jedynie jako odniesienie. Możesz dowolnie zmieniać wszystko. To będzie działało prawie wszystko przy 1080p 60 fps na około High graficznych presetach i powyżej, które pasują do monitora, który zasugerowałem 1080p 60hz. Jest to wyświetlacz IPS, więc będzie miał bardzo dobrą reprodukcję kolorów, która pasuje do oglądania wideo i prawie każdej aplikacji. Na tym monitorze gra też jest swobodna. Ponieważ ogólna cena nie wynosi 2k, możesz chcieć ulepszyć pewne rzeczy, takie jak lepszy monitor lepszy GPU.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)