wats strona rozmiar pliku do 4GB RAM na sys Vista 32bit do person
#1

dla init wielkości i maksymalny rozmiar ?
Reply
#2

Elspeth napisał: dla init wielkości i maksymalny rozmiar ? Hi Elspeth , Nie jestem pewien , czy będzie to odpowiedź na swoje pytania , czy nie. Ale spójrz na tej stronie poniżej, mam nadzieję, że to pomoże Ci: Jak określić odpowiedni rozmiar pliku stronicowania dla 64-bitowych wersjach systemu Windows Tytuł strony internetowej pokazuje 64-bitowe , ale wewnątrz nie jest obliczeniem , w jaki sposób jego obliczenia.
Reply
#3

Maksymalna 4GB ( 4095 / 4096MB ) na jednostkę objętości w systemie 32-bitowym , do maksymalnie 16 objętości.
Reply
#4

Wyłączyć go dla mojego rodzaju prostego użytkowania. - Charles
Reply
#5

więc SHLD ustawić ABT 4GB jako plik strony rytu rozmiar? cos technicznie mojego barana tylko do 3GB cos ograniczenia os 32bit chociaż mam 4gig RAM. na Vista 32bit x86
Reply
#6

Elspeth napisał: więc SHLD ustawić ABT 4GB jako plik strony rytu rozmiar? cos technicznie mojego barana tylko do 3GB cos ograniczenia os 32bit chociaż mam 4gig RAM. na Vista 32bit x86 jeśli miejsca na dysku nie jest problem .. zapewne 1x - 1,5x do wielkości pamięci fizycznej ?
Reply
#7

Elspeth napisał: dla init wielkości i maksymalny rozmiar ? Ze względu na wysoką cenę pamięci 10 lub 11 lat temu, Celem pliku strony ma działać jako pamięć wirtualna. Gdy masz 4GB pamięci teraz , nie trzeba żadnych. Lol
Reply
#8

tak SHLD i ustawić go na ręczne lub automatyczne do mojego pliku stronicowania ? jeśli HAV 4GB RAM i 4GB pliku stronicowania ustawiony jako że SHLD być alrite obrzęd ?
Reply
#9

Jeśli jeszcze nie doświadczył żadnych problemów z uruchomieniem systemu w ramach "Automatic" , pozostawić go w domyślnej opcji . Jeśli układ kiedykolwiek doświadczył nagle skok / lag / odłączyć podczas gry w masywnej / dużej bitwy mapie , należy zwiększyć rozmiar PF będzie rozwiązać problem w większości przypadków.
Reply
#10

commach napisał: Jeśli jeszcze nie doświadczył żadnych problemów z uruchomieniem systemu w ramach "Automatic" , pozostawić go w domyślnej opcji . Jeśli układ kiedykolwiek doświadczył nagle skok / lag / odłączyć podczas gry w masywnej / dużej bitwy mapie , należy zwiększyć rozmiar PF będzie rozwiązać problem w większości przypadków. wtedy byłoby to poniżej zrobić dla mojego pliku stronicowania , jeżeli HAV 4GB RAM fizycznej? technicznie menedżer zadań czyta tylko 3070mb faktycznie dla mojego barana .. lub całkowitej pamięci fizycznej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)