Procesor czasami nie może włączyć zasilania
#1

Cześć Mam komputer typu DIY, ostatnio czasami nie może zasilać procesora. Jaki mógł być problem
Reply
#2

Może stary PSU, może luźny kabel, może gpu, może może ... Musisz spróbować rozwiązać problem
Reply
#3

TS, wymień wszystkie części platformy, tak jak te z prawej strony ->
Reply
#4

Moje urządzenie zostało wykonane we wrześniu 2017 roku Procesor: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350M Gaming 3 RAM: G. Skill 8 gb DDR4 Dysk SSD: Samsung 850 Evo 250 gb Dysk twardy: Toshiba 1 TB GPU: Zotac GTX 1050 TI 4 gb PSU: Seasonic M12II Evo 620W F-Mod Obudowa: Cooler Master Box Lite 5 ATX
Reply
#5

Czy BIOS na płycie głównej jest najnowszy?
Reply
#6

Tak, sprawdziłem wczoraj. Śmieszne jest czasami może denerwować power denka, następnym razem czasami nie można włączyć machiam żadnej mocy
Reply
#7

Może twój zasilacz, jeśli fani nie zwrócą się w ogóle po naciśnięciu przycisku zasilania.
Reply
#8

Do dziś wciąż brak odpowiedzi za każdym razem, gdy wciskam przycisk zasilania na procesorze, więc co powinienem zrobić? jtjt00 napisał: Może twój zasilacz, jeśli fani nie zwrócą się w ogóle po naciśnięciu przycisku zasilania.
Reply
#9

Czy podłączyłeś kabel gpu (8 pinów) do 8-pinowego gniazda ATX dla procesora, blisko I
Reply
#10

Po prostu podążam za ustawieniami, z których zawsze korzystałem, ale dopiero niedawno to się stało
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)