Google siatki z routerem Asus?
#1

Mój przyjaciel ma zestaw 3 oczek sieci Google, ale w końcu potrzebuje tylko 2 dla swojego domu. Zapytał mnie, czy chcę trzeci, ale nie wiem, czy zadziała w moim domu, skoro używam RT-AC88U jako głównego routera, ale nie miałbym nic przeciwko rozszerzeniu wifi na kuchnię, w której jest martwy miejsce. Czy można sparować w ten sposób?
Reply
#2

Nie, rzecz AiMesh jest prawnie zastrzeżona
Reply
#3

Nie będzie można ustawić go tak, aby działał z routerem Asusa, ale Google Wi-Fi można ustawić tak, aby działał jak most z połączeniem przewodowym, uzyskasz funkcję bezprzewodowego punktu dostępowego i rozbudowę sieci Ethernet. Pojedyncza jednostka Google Wi-Fi może nie być w stanie korzystać z powrotnego połączenia Wi-Fi. Gymrat76 napisał: Mój przyjaciel ma zestaw 3 oczek sieci Google, ale w końcu potrzebuje tylko 2 dla swojego domu. Zapytał mnie, czy chcę trzeci, ale nie wiem, czy zadziała w moim domu, skoro używam RT-AC88U jako głównego routera, ale nie miałbym nic przeciwko rozszerzeniu wifi na kuchnię, w której jest martwy miejsce. Czy można sparować w ten sposób?
Reply
#4

Dzięki chłopaki. Pomijam ten pomysł na razie i zadowolę się przejściem na 4G, gdy w kuchni robię mój biznes * ahem *
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)