Asus ac1200g vs myrepublic router
#1

Biorąc pod uwagę zapisanie myrepublic vs plan m1 1 gbps. M1 jest nieco tańszy / mth i jest dostępny z darmowym ac1200g +. Myrepublic ma swój własny darmowy router, ale nie mogę znaleźć jego recenzji. Specyfikacje to https://support.myrepublic.com.sg/hc/en-..._site=true.   Ktoś wie, który router jest lepszy?
Reply
#2

Router MyRepublic to antena wewnętrzna, natomiast ASUS jest zewnętrzny. Zazwyczaj antena zewnętrzna jest lepsza w odbiorze Wi-Fi, a dzięki 4 antenom o dużej mocy z routerem zasięg jest dość szeroki. Kopalnia znajduje się prawie w środku domu, a ASUS może przykryć prawie 2x 3 pokojowe mieszkania obok siebie.
Reply
#3

W zależności od przypadku użycia ur. Mam bardzo dobre doświadczenia z MR w porównaniu do obozów zielonych i czerwonych. (Nie próbowałem myśleć o pomarańczowym obozie) ASUS RT-AC88U, który możesz zakupić u MR po obniżonej cenie, jest zdecydowanie lepszy od obu
Reply
#4

hawthorne napisał: W zależności od przypadku użycia ur. Mam bardzo dobre doświadczenia z MR w porównaniu do obozów zielonych i czerwonych. (Nie próbowałem myśleć o pomarańczowym obozie) ASUS RT-AC88U, który możesz zakupić u MR po obniżonej cenie, jest zdecydowanie lepszy od obu Przed kontynuowaniem proszę spojrzeć na wątek routera RT-AC88U na tym forum.
Reply
#5

hawthorne napisał: W zależności od przypadku użycia ur. Mam bardzo dobre doświadczenia z MR w porównaniu do obozów zielonych i czerwonych. (Nie próbowałem myśleć o pomarańczowym obozie) ASUS RT-AC88U, który możesz zakupić u MR po obniżonej cenie, jest zdecydowanie lepszy od obu Wah piang, to taki problematyczny i kosztowny kawałek bzdur. Lepiej radzić sobie z tym routerem: http:
Reply
#6

tungsten2 napisał: Wah piang, to taki problematyczny i kosztowny kawałek bzdur. Lepiej radzić sobie z tym routerem: http://forums.hardwarezone.com.sg/ga...r-5630094.html Tak, czytajcie fora (HWZ, SNB) na recenzje AC88, zanim wydacie tyle.
Reply
#7

Problem tutaj nie dotyczy Ac88u, co wydaje się być na powierzchni. Ac5300 jest taki sam. Powód, dla którego Ac88u jest bardziej popularny jako użytkownicy hwz, używa więcej Ac88u niż ac5300 z jakiegokolwiek powodu, więc nie jest to prawdziwe odzwierciedlenie modelu. M_16 napisał: Tak, czytajcie fora (HWZ, SNB) na recenzje AC88, zanim wydacie tyle. Aplikacja Samsung Galaxy S8 + HardwareZone Forums
Reply
#8

[QUOTE = tungsten2; 108483664] Wah piang, to taki problematyczny i kosztowny kawałek bzdur. Lepiej radzić sobie z tym routerem: http:
Reply
#9

renfred89 napisał: Problem tutaj nie dotyczy Ac88u, co wydaje się być na powierzchni. Ac5300 jest taki sam. Powód, dla którego Ac88u jest bardziej popularny jako użytkownicy hwz, używa więcej Ac88u niż ac5300 z jakiegokolwiek powodu, więc nie jest to prawdziwe odzwierciedlenie modelu. Aplikacja Samsung Galaxy S8 HardwareZone Forums Zgadzam się co mówi renfred89. Dla porównania, używam RT-AC87U z EA-AC87U od jego premiery i jestem bardzo zadowolony z wydajności. Rozumiem, że wielu innych miało problemy z tymi modelami i były aktywne wątki w dyskusjach na temat problemów z tymi 2 sprzętami. Początkowo martwiłem się po przeczytaniu tych recenzji, ale, jak powiedziałem, nie doświadczyłem problemów napotykanych przez innych
Reply
#10

Lub jeśli chcesz mieć lepszy router niż 1200 i nie chcesz ryzykować na AC88, po prostu uzyskaj AC68, jego lepsze niż 1200 i bardziej stabilne niż pokrycie z ac88 imho.Wifi jest również dobre. Używam go z M1 1 gb / s, scentralizowaną lokalizacją, zasięgiem 5% 90% (silny sygnał w całym domu, ale słaby sygnał w kuchennej toalecie i mbr toalecie) i 2,4-godzinny zasięg w 100% pokrywa cały obszar. Wiązka Lan Speedtest stała 930-940 Mb / s , 5GHz wifi speedtest do 100-320 Mb / s (w zależności od lokalizacji i siły sygnału) dla iPadów, wystarczająco dobre dla mnie. Do tej pory nie doszło do żadnego rozłączenia na 5ghz lub 2.4ghz, z wyjątkiem toalety, trzeba przełączyć na 2,4 Ghz dla lepszego sygnału. Obecnie używa tego AC68 z najnowszym oprogramowaniem merlin, 24
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)