Czy istnieje tutaj dowolny ekspert Adobe PDF?
#1

Cześć chłopaki,   chciałbym zrozumieć 1 rzecz. Wielkie dzięki za pomoc.   Załączam zdjęcie do pliku PDF. Czy mogę wiedzieć, czy mamy go wydrukować, czy istnieje możliwość drukowania bez anulowania? Dzięki.   ** znaczenie: drukowanie jak na normalne bez czerwonych linii i tekstu *
Reply
#2

Kevin10 napisał: Cześć chłopaki, chciałbym zrozumieć 1 rzecz. Wielkie dzięki za pomoc. Załączam zdjęcie do pliku PDF. Czy mogę wiedzieć, czy mamy go wydrukować, czy istnieje możliwość drukowania bez anulowania? Dzięki. ** znaczenie: drukowanie jak na normalne bez czerwonych linii i tekstu * To zależy, czy czerwone linie są adnotacjami wektorowymi, oddzielnymi elementami graficznymi lub już częścią obrazu. Odpowiedź brzmi tak / nie
Reply
#3

davidktw napisał: To zależy, czy czerwone linie są adnotacjami wektorowymi, oddzielnymi elementami graficznymi lub już częścią obrazu. Odpowiedź brzmi tak
Reply
#4

Kevin10 napisał: jeśli ten plik pdf zostanie przesłany pocztą e-mail jako załącznik do mnie, czy uwzględni część obrazu? Nieistotne. Sposób przesyłania pliku PDF nie ma znaczenia. Tak powstaje plik PDF. Jeśli obraz zostanie zeskanowany do pliku PDF bez czerwonych linii, a następnie umieszczony w późniejszym terminie, najprawdopodobniej możesz je usunąć. Jeśli są częścią oryginalnego dokumentu, nic więcej nie można zrobić poza manipulowaniem obrazem. Możesz przekonwertować plik PDF na obraz i edytować za pomocą edytora obrazów. Jednak żmudna praca. Nowoczesne skanery często analizują kolory dokumentu i czasami przechowują naklejki w oddzielnych obrazach w pliku PDF podczas skanowania. Wiem o tym, ponieważ posiadam wiedzę intensywnie pracującą z danymi PDF, w tym analizowanie plików PDF i konwersję obrazów. Jednak niezależnie od tego, jakie naklejki można usunąć "oczywiście", nie można odzyskać tego, co pokrywa się pod nim. Jeśli nie masz dużej liczby takich dokumentów, aby usunąć obrazy, nie ma potrzeby, aby przejść taką trasę. Jeśli jest to tylko ten jeden dokument, po prostu użyj edytora obrazów.
Reply
#5

davidktw napisał: Nieistotne. Sposób przesyłania pliku PDF nie ma znaczenia. Tak powstaje plik PDF. Jeśli obraz zostanie zeskanowany do pliku PDF bez czerwonych linii, a następnie umieszczony w późniejszym terminie, najprawdopodobniej możesz je usunąć. Jeśli są częścią oryginalnego dokumentu, nic więcej nie można zrobić poza manipulowaniem obrazem. Możesz przekonwertować plik PDF na obraz i edytować za pomocą edytora obrazów. Jednak żmudna praca. Nowoczesne skanery często analizują kolory dokumentu i czasami przechowują naklejki w oddzielnych obrazach w pliku PDF podczas skanowania. Wiem o tym, ponieważ posiadam wiedzę intensywnie pracującą z danymi PDF, w tym analizowanie plików PDF i konwersję obrazów. Jednak niezależnie od tego, jakie naklejki można usunąć "oczywiście", nie można odzyskać tego, co pokrywa się pod nim. Jeśli nie masz dużej liczby takich dokumentów, aby usunąć obrazy, nie ma potrzeby, aby przejść taką trasę. Jeśli jest to tylko ten jeden dokument, po prostu użyj edytora obrazów. Bcoz, kiedy ten dokument został mi dany przez mojego kolegę, w ogóle nie pokazuje czerwonej linii, podczas gdy ja sam drukowałem, czerwone linie się ukazały. Tak więc jestem zdezorientowany, dlaczego drukuje, czerwone linie znikają ... Czy to możliwe? Jego format PDF nie może być obsługiwany? lub Błąd drukarki (w co wątpię) Dzięki za odpowiedzi ..
Reply
#6

Kevin10 napisał: Bcoz, kiedy ten dokument został mi dany przez mojego kolegę, w ogóle nie pokazuje czerwonej linii, podczas gdy ja sam drukowałem, czerwone linie się ukazały. Tak więc jestem zdezorientowany, dlaczego drukuje, czerwone linie znikają ... Czy to możliwe? Jego format PDF nie może być obsługiwany? lub Błąd drukarki (w co wątpię) Dzięki za odpowiedzi .. Czy to możliwe, że umieścił je po wydrukowaniu? Jeśli chcesz, możesz wysłać mi plik PDF do analizy.
Reply
#7

Możliwe, że zostanie dodany jako komentarz. Spróbuj drukować bez komentarzy i adnotacji?
Reply
#8

davidktw napisał: Czy to możliwe, że umieścił je po wydrukowaniu? Jeśli chcesz, możesz wysłać mi plik PDF do analizy. Nie mogę ... to jest to, co mój klient nam przysłał, ale tylko on odpowiada za DRUKOWANIE .. więc poprawki zdecydowanie nie będą możliwe. TBH, podejrzewam, że celowo drukuje kolejną kopię bez czerwonych linii, aby stworzyć złe zamówienie. Jeśli wydrukujesz bez ostrzeżenia, z pewnością czerwone linie wypadną poprawnie, bez względu na to, jaki format PDF użyje, prawda? Czerwone linie nie znikną same podczas drukowania, czy mam rację? Procedura zanim Dokument dotarł do mnie: 1. Klient wysyła wiadomość e-mail z tym załącznikiem do mojej firmy. 2. Mój kolega drukuje 3. Dokument przekazuje mi. To 3 kroki, nie sądzę, czerwone linie będą MIA prawo, bez względu na to, jakiego formatu PDF on używa? Czy mogę znać twój adres e-mailowy? wielkie dzięki za pomoc, dzięki.
Reply
#9

Spróbuj wybrać "dokument" w sekcji Komentarze i formularze ...
Reply
#10

xkiller213 napisał: Spróbuj wybrać "dokument" w sekcji Komentarze i formularze ... cześć bracie, dziękuję za twoją pomoc. Ale myślę, że masz złe pojęcie o tym, co chcę ... on. Po prostu wiem, czy istnieje możliwość, że czerwone linie zniknęły po wydrukowaniu dokumentu?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)