SingTel zastąpi router PACE
#1

Cześć Udało mi się przekonać SingTela do zastąpienia routera PACE w sobotę po południu, ponieważ zasięg sieci jest dość duży, a także MIO dość często pikselizowane.   Nie wiesz, czy zastąpią one tym samym routerem PACE lub innym routerem. Ktoś ma takie samo doświadczenie jak ja? Czy są jakieś konfiguracje, które należy wykonać, aby uzyskać lepsze pokrycie sieci? Wiem, że Asus może zapewnić lepszą wydajność ...
Reply
#2

Prawdopodobnie Aztech 700x jeden
Reply
#3

Sprawdź, czy nowy router zastępczy nie jest ponownie naprawiony. Moja poprzednia wymiana PACE zastępująca wadliwy PACE została ponownie uwarunkowana. Po wyjściu instalatora, zdałem sobie sprawę, że router ma ślady po zadrapaniach na górze z zatrzaskiem (zdejmowany).
Reply
#4

Laghmani Gold napisał: Cześć Udało mi się przekonać SingTela do zastąpienia routera PACE w sobotę po południu, ponieważ zasięg sieci jest dość duży, a także MIO dość często pikselizowane. Nie wiesz, czy zastąpią one tym samym routerem PACE lub innym routerem. Ktoś ma takie samo doświadczenie jak ja? Czy są jakieś konfiguracje, które należy wykonać, aby uzyskać lepsze pokrycie sieci? Wiem, że Asus może zapewnić lepszą wydajność ... Drodzy Laghmani, Dlaczego nie dostaniesz RT-N56U?
Reply
#5

nawet jeśli poprosisz singtel o zmianę 100 routera, nigdy nie będzie lepiej. po prostu uzyskaj router asus. n56u, n66u, ac66u lub ac68u.
Reply
#6

ASUS @ SG napisał: Drodzy Laghmani, Dlaczego nie dostaniesz RT-N56U? Chciałbym i jestem też na mioTV, rozumiem od ludzi tutaj, że router ma presety dla ST MIO i czy zasięg sieci bezprzewodowej będzie lepszy, jeśli przejdziesz na Asus Routera? Myślałem, że po zmianie ST routera i sygnał jest nadal zły, dostałbym wzmacniacz, aby uzyskać lepszy zasięg. Ile kosztuje mnie N56U? Dzięki!
Reply
#7

chuppachop napisał: Sprawdź, czy nowy router zastępczy nie jest ponownie naprawiony. . nie martw się też starhub wykorzystał również zregenerowane porysowane routery do wymiany na firmowych kontach
Reply
#8

Od firmy M1 recontract, Asus RT-N56U kosztuje 120 USD lub mniej.
Reply
#9

Mam router zastąpiony ostatnio sob z PACE do AZTECH, do tej pory zasięg jest całkiem przyzwoity, nie do porównania z Asusem. DL
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)