Wiele adapterów Powerline od ONT
#1

Tak więc moja obecna konfiguracja jest następująca: ONT -> Powerline1 -> Powerline2 -> RG -> Urządzenia   i działa solidnie. Potem próbowałem to:   ONT -> Powerline1 -> Powerline2 -> RG -> Urządzenia                         \ -> Powerline3 -> Urządzenie   To nie działa dla powerline3, dlaczego ah? Czy to zadziała, jeśli postawię RG przed przejściem na powerline1? lub jeśli używam innego RG po powerline3?   Z góry dziękuję
Reply
#2

Tylko port 1 ont będzie aktywny. Nie możesz umieścić kolejnego powerline na porcie 2, tak jak chcesz. Jeśli umieścisz rg przed liniami energetycznymi, może to zadziałać. Zwykle linie energetyczne działają w parach, nie wiem, czy mógłbyś zsynchronizować trzecią linię z 2 lub nie.
Reply
#3

.Odin. napisał: Tak więc moja obecna konfiguracja jest następująca: ONT -> Powerline1 -> Powerline2 -> RG -> Urządzenia i działa solidnie. Potem próbowałem to: ONT -> Powerline1 -> Powerline2 -> RG -> Urządzenia \ -> Powerline3 -> Urządzenie To nie działa dla powerline3, dlaczego ah? Czy to zadziała, jeśli postawię RG przed przejściem na powerline1? lub jeśli używam innego RG po powerline3? Z góry dziękuję Twój Powerline1 i 2 są teraz w sieci WAN. Nie działa, jeśli Powerline3 jest z nimi sparowany. Potrzebujesz minimum pary Powerline dla LAN. Ponadto para LAN musi mieć inny identyfikator z pary WAN. Będzie to coś takiego: ONT -> Powerline1 -> Powerline2 -> RG -> Urządzenia RG -> Powerline3 -> Powerline4 -> Urządzenie
Reply
#4

.Odin. napisał: ... Czy to zadziała, jeśli postawię RG przed przejściem na powerline1? lub jeśli używam innego RG po powerline3? Jako specjalista od powerline przez kilka lat ... Q) Czy to działałoby, gdybym umieścił RG przed przejściem na powerline1? Ans) Tak, to zadziała. to jest preferowane, wtedy nie poświęcisz żadnej prędkości, jeśli linia elektryczna nie jest w stanie dać ci swojego planu światłowodowego. Jeśli umieścisz parę linii energetycznej między ONT i RG, będzie to wąskie gardło. ONT> RG> Homeplug1 ... wtedy, gdzie chcesz i masz gniazdko elektryczne: > Homeplug2> router lub urządzenie LAN > Homeplug3> router lub urządzenie LAN > Homeplug4> router lub urządzenie LAN > Homeplug5> router lub urządzenie LAN > Homeplug6> router lub urządzenie LAN > Homeplug7> router lub urządzenie LAN dla maksymalnie 8 homeplugów. W pewnym momencie użyłem 6, teraz tylko 4 po aktualizacji więcej $$$ (może chcieć uzyskać jeszcze 1).
Reply
#5

Dziękuję za odpowiedź do tej pory i wiem teraz, co zasugerowałem, ale będzie dokładniejsza reprezentacja tego, co chcę ustawić: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz czy to działa? podłączanie dodatkowych urządzeń przez 2 porty każdej linii energetycznej
Reply
#6

.Odin. napisał: Dziękuję za odpowiedź do tej pory i wiem teraz, co zasugerowałem, ale będzie dokładniejsza reprezentacja tego, co chcę ustawić: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz czy to działa? podłączanie dodatkowych urządzeń przez 2 porty każdej linii energetycznej To nie zadziała dla singtel .. inne isps też prawdopodobnie, nie pewny vq chociaż ..
Reply
#7

ONT nie może prowadzić, chyba że jest to Zhone. Umysł jest już naprawiony, z włączonymi kierunkowskazami, nie może zmienić liow. Poddaję się.
Reply
#8

.Odin. napisał: Dziękuję za odpowiedź do tej pory i wiem teraz, co zasugerowałem, ale będzie dokładniejsza reprezentacja tego, co chcę ustawić: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz czy to działa? podłączanie dodatkowych urządzeń przez 2 porty każdej linii energetycznej Jak planujesz podłączyć Powerline2 do RT65 ??? Połącz się z portem WAN lub LAN?
Reply
#9

upgrade napisał: ONT nie może prowadzić, chyba że jest to Zhone. Umysł jest już naprawiony, z włączonymi kierunkowskazami, nie może zmienić liow. Poddaję się. co mówisz? thiamhui napisał: Jak planujesz podłączyć Powerline2 do AC56 ??? Połącz się z portem WAN lub LAN? port WAN. Czy mam rację, mówiąc, że instalacja nie działałaby z tych samych powodów, gdy chcę dodać trzeci adapter sieciowy?
Reply
#10

.Odin. napisał: co mówisz? port WAN. Czy mam rację, mówiąc, że instalacja nie działałaby z tych samych powodów, gdy chcę dodać trzeci adapter sieciowy? ont nie zapewnia możliwości routingu, dlatego w konfiguracji masz więcej niż 1 urządzenie naraz. musisz umieścić go w taki sposób, aby po ont był routerem. Krótko mówiąc, twoja konfiguracja nie działałaby nie z powodu twojego trzeciego powerline, ale dlatego, że twoja konfiguracja pozwala więcej niż 1 urządzeniu na uzyskanie IP, które ONT obsługuje tylko 1 WAN IP.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)