Mysz Razer Ouroboros
#1

Czy ktoś wie, gdzie mogę naprawić mysz? Kupiłem to jakiś czas temu i działało dobrze, ale z jakiegoś powodu przestało działać i nawet się nie włączało.   Jeśli ktokolwiek wie o jakimkolwiek miejscu, do którego mogę się udać, aby spróbować je naprawić w Singapurze, proszę dać mi znać. Myślę o pójściu do Sim Lim, ale nie wiem, czy są tam jakieś warsztaty naprawy myszy. Jedynym innym wyborem, jaki mogę wymyślić, jest Ban Leong, ale nie mam już gwarancji na tę mysz. Czy ktoś ma jakieś pomysły?
Reply
#2

Kup nowy.
Reply
#3

batniss napisał: Kup nowy. Bro ... To tylko mysz, kup nową
Reply
#4

Greenworm napisał: Bro ... To tylko mysz, kup nową Chciałbym, ale biorąc pod uwagę, że to nie moja mysz, ale moi przyjaciele, on nie jest bardzo bogaty i dostał to jako prezent. Powiedziałem mu, że pomogę mu to naprawić, ale nie wiem gdzie.
Reply
#5

starvader101 napisał: Chciałbym, ale biorąc pod uwagę, że to nie moja mysz, ale moi przyjaciele, on nie jest bardzo bogaty i dostał to jako prezent. Powiedziałem mu, że pomogę mu to naprawić, ale nie wiem gdzie. Lol, nawet mówisz, że pomożesz rozwiązać, kiedy nie wiesz jak i co ... Dając ppl fałszywej nadziei sia. Anywau, nie ma potrzeby używania myszy do gier bez budżetu. Normalny zrobi.
Reply
#6

starvader101 napisał: Chciałbym, ale biorąc pod uwagę, że to nie moja mysz, ale moi przyjaciele, on nie jest bardzo bogaty i dostał to jako prezent. Powiedziałem mu, że pomogę mu to naprawić, ale nie wiem gdzie. Kup mu nową mysz Razoboros i powiedz mu, że to naprawiłeś.
Reply
#7

Uzupełnij swój umysł, ale nie przejmuj się naprawianiem, możesz również dostać nową mysz. Nawet jeśli znajdziesz sklep, który to naprawi, zgadnij, że koszt byłby dość wysoki starvader101 napisał: Chciałbym, ale biorąc pod uwagę, że to nie moja mysz, ale moi przyjaciele, on nie jest bardzo bogaty i dostał to jako prezent. Powiedziałem mu, że pomogę mu to naprawić, ale nie wiem gdzie. starvader101 napisał: Czy ktoś wie, gdzie mogę naprawić mysz? Kupiłem to jakiś czas temu i działało dobrze, ale z jakiegoś powodu przestało działać i nawet się nie włączało. Jeśli ktokolwiek wie o jakimkolwiek miejscu, do którego mogę się udać, aby spróbować je naprawić w Singapurze, proszę dać mi znać. Myślę o pójściu do Sim Lim, ale nie wiem, czy są tam jakieś warsztaty naprawy myszy. Jedynym innym wyborem, jaki mogę wymyślić, jest Ban Leong, ale nie mam już gwarancji na tę mysz. Czy ktoś ma jakieś pomysły? PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply
#8

Może możesz zacząć od https://www.razerzone.com/warranty#a5 Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zwrócić Produktu do sprzedawcy Razer lub jeśli kupiłeś Produkt bezpośrednio od firmy Razer na stronie www.razerzone.com, wykonaj następujące czynności: Przejdź na stronę support.razerzone.com/contact-us/, aby uzyskać numer autoryzacji zwrotu towaru ("Numer RMA") i adres pomocy firmy Razer. Zanotuj numer RMA w widocznym miejscu na zewnątrz paczki. Załącz ważny dowód zakupu i powód zwrotu wewnątrz paczki. Odwiedź stronę www.razerzone.com/warranty, gdzie znajdziesz przykłady ważnych dokumentów potwierdzających zakup. Wyślij produkt z numerem RMA i ważnym dowodem zakupu na adres pomocy technicznej firmy Razer, podany przez dział obsługi klienta firmy Razer. jeśli przedmiot jest nadal objęty gwarancją. Inaczej nie naprawiaj punktu, ponieważ kosztowałoby to dużo SGD
Reply
#9

lo3xlo2x napisał: Kup mu nową mysz Razoboros i powiedz mu, że to naprawiłeś. ^ ^ ^ to ^ ^ ^
Reply
#10

Tak, człowieku, niektóre rzeczy nie mają być naprawione. Zobacz, jakiego rodzaju myszy on
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)