Budowa nowego Rig - potrzebne porady
#1

Cześć, szukam nowego sprzętu. Budżet 1.200 USD. Wciąż uczący się greenhorn   - Podstawowe użycie, głównie do pracy w MS Office, surfowania po sieci i oglądania filmów
Reply
#2

Możesz kupić i3-8100 w Shopee @ 147 $ 169 USD - 10 USD (kod "ASUS10") - 12 USD (użyj karty kredytowej SCB bez kodu) https:
Reply
#3

Sprawdź sim lim sklepy bizgram fuwell itp. I3 8100 było około 164, a najtańsza płyta główna z370m to także około 200
Reply
#4

Wygląda całkiem przyzwoicie, jedyną rzeczą, która się zmieni, będzie mobo, te deski MSI ostatnio były trochę błędne. Uzyskaj Z370 Pro4.
Reply
#5

Anonimowy napisał: Możesz zaoszczędzić 10 USD więcej na systemie operacyjnym, jeśli kupisz go za pośrednictwem TaoBao. (Przyznano MoneyFace) Jeśli chodzi o prawo Mobo i procesora, może możesz sprawdzić, czy istnieje jakiś pakiet powodujący, że przypominam sobie, że zobaczyłem kilka pakietów Mobo i procesora, które są nieco tańsze, również mogą rozważyć stronę AMD, jeśli nie masz nic przeciwko, ponieważ obecnie AMD ma szerszy zakres dostępnych MOBO, podczas gdy Intel ma tylko serię Z, którą uważam za bardziej chorową Przełknij ten wątek, szukałem w Taobao dla systemu operacyjnego Win10 pro, a cena jest taka, jak podano. Ale w jaki sposób dostarczają system operacyjny? Przez CD lub e-mail?
Reply
#6

Grandturismo napisał: Przełknij ten wątek, szukałem w Taobao dla systemu operacyjnego Win10 pro, a cena jest taka, jak podano. Ale w jaki sposób dostarczają system operacyjny? Przez CD lub e-mail? Zazwyczaj e-mail
Reply
#7

Grandturismo napisał: Przełknij ten wątek, szukałem w Taobao dla systemu operacyjnego Win10 pro, a cena jest taka, jak podano. Ale w jaki sposób dostarczają system operacyjny? Przez CD lub e-mail? dgenex napisał: Zazwyczaj e-mail Może premierujesz klucz za pośrednictwem samej aplikacji? Nie jestem pewien w związku z tym. Mimo to spróbować. Lub możesz sprawdzić z moneyface?
Reply
#8

Anonimowy napisał: Może premierujesz klucz za pośrednictwem samej aplikacji? Nie jestem pewien w związku z tym. Mimo to spróbować. Lub możesz sprawdzić z moneyface? Dzięki za twoją radę, może go poproszę. Ciesz się nowym sprzętem. Twoje zdrowie
Reply
#9

Dziękuję za wasz wkład ludzie, Postanowiliśmy wybrać płytę główną ASRock Z370M Pro4 ATX Intel zamiast MSI. Pytanie brzmi, czy obudowa Tecware F3 Elite będzie w stanie pasować do płyty głównej ASrock Z370M? Dzięki!
Reply
#10

sublimedz napisał: Dziękuję za wasz wkład ludzie, Postanowiliśmy wybrać płytę główną ASRock Z370M Pro4 ATX Intel zamiast MSI. Pytanie brzmi, czy obudowa Tecware F3 Elite będzie w stanie pasować do płyty głównej ASrock Z370M? Dzięki! Tak, F3 Elite to mATX
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)