Potrzebujesz pomocy w aktualizacji mojej obecnej jednostki!
#1

Potrzebujesz pomocy w aktualizacji mojej obecnej jednostki!
Reply
#2

1) Wadliwa płyta główna? Rzadko. 2) Który wentylator? Jeśli Twoim jedynym zmartwieniem jest tylko szum i temperatura, wyczyść wentylator lub uaktualnij wentylator procesora do większego rozmiaru przy wolniejszych obrotach. Zaleca się również ponowne nałożenie pasty termoprzewodzącej procesora. 3) Bazując na grach, w które grasz, nie jestem pewien, czy potrzebujesz aktualizacji. Może wystarczy odświeżenie GPU.
Reply
#3

xonix napisał: 1) Wadliwa płyta główna? Rzadko. 2) Który wentylator? Jeśli Twoim jedynym zmartwieniem jest tylko szum i temperatura, wyczyść wentylator lub uaktualnij wentylator procesora do większego rozmiaru przy wolniejszych obrotach. Zaleca się również ponowne nałożenie pasty termoprzewodzącej procesora. 3) Bazując na grach, w które grasz, nie jestem pewien, czy potrzebujesz aktualizacji. Może wystarczy odświeżenie GPU. Cóż, wydarzyło się coś, a mój zasilacz został wysłany do RMA, ponieważ był na gwarancji. Sprzedana moja płyta główna procesora i RAM jest prawdopodobnie wadliwa, nie dostałem części do wypróbowania, nie chciałem ryzykować. więc teraz potrzebuję pomocy z zaleceniami dotyczącymi następnej wersji!
Reply
#4

Jeśli nie upaść na rynku urządzeń mobilnych, cena w najbliższym czasie nie spadnie. Nand producenci śmieją się teraz do banku. Nie zaszkodzą marży zysku, zwiększając produkcję. Kupuję tylko za granicą, gdy oszczędności są ogromne lub można je łatwo wysłać do RMA. W przeciwnym razie nie ryzykuj, kupuj lokalnie.
Reply
#5

singupingu napisał: 1) Rozdzielczość wynosi 1920 x 1200. To nieco więcej niż Full HD. Nie potrzebujesz nowego monitora, aby zobaczyć wydajność tego ulepszonego urządzenia. 2) Dlaczego nie? Ale drugi / nowy monitor musi być wyprowadzony z twojego gpu, a nie mobo. Użyj do tego kabla DVI. 3) Nie, nie możesz. SLI działa tylko z tym samym modelem (gtx 770 do gtx 770, gtx 1080 do gtx 1080, gtx 980 ti do gtx 980 ti, i tak dalej). Aktualizacja gpu oznacza, że musisz odłożyć swój gtx 770 na bok. Jeśli zdecydujesz się na uaktualnienie, potraktuj ten gtx 770 jako zapasowy gpu. 4) Nie ma jeszcze wielu obudów z obsługą USB 3.1 gen 2. Jeśli chcesz go używać z kompatybilnym urządzeniem, musisz podłączyć go z panelu tylnego io mobo. Nie możesz dodać do obudowy, chyba że zainstalujesz przednią wtyczkę 5,35 "z portami USB 3.1 gen 2, pod warunkiem, że wybrane podwozie ma 5.35" wnękę i uda ci się znaleźć przednią wtyczkę USB z USB 3.1 gen 2. wbudowany USB 3.0 (lub 3.1 gen 1) nie może być zmieniony tak jak ten, a sklep nie zrobi tego za ciebie. Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Niesamowite! Dość jasne i zwięzłe odpowiedzi! Dziękuję Ci
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)