pytanie engenius esr9850
#1

mam włączoną turbinę sieciową, aby wykorzystać moje włókno 300mbps ...   ale mam problem z uzyskaniem drugiego kabla lan do pracy z moim iptv.   nie jestem pewien, czy jest to związane z turbiną sieciową.   mam nadzieję, że zdobędę trochę wglądu tutaj
Reply
#2

engenius esr9850 nie obsługuje tagowania vlan. Twój sygnał iptv powinien pochodzić bezpośrednio z bramki Twojego ISP.
Reply
#3

jtjt00 napisał: engenius esr9850 nie obsługuje tagowania vlan. Twój sygnał iptv powinien pochodzić bezpośrednio z bramki Twojego ISP. hej thx za odpowiedź. więc przez tagowanie vlan, czy to znaczy, że nie możemy nas 2 lan wifi combi ?? jeśli tak, poza zmianą routera, czy są jakieś alternatywy? TIA
Reply
#4

BTW, której bramy ISP używasz?
Reply
#5

jtjt00 napisał: BTW, której bramy ISP używasz? jest mój zestaw punkt światłowodowy> huawei (m1)> esr9850> kabel lan do wtyczki ethernet to jest brama ur o huawei (m1)?
Reply
#6

Nie, twój huawei to twój ONT. Kiedy byłem na planie rozrywki SingTel 200mbps, moja konfiguracja wygląda następująco: Punkt światłowodowy> Ericsson ONT> 2wire5012nv> esr9850 2wire5012nv port 4> aztech homeplug ......> aztech homeplug> miotv box
Reply
#7

Krótko po bezpłatnej aktualizacji do 200 Mb / s, zmieniłem esr9850 na Asus RT-N56U jako wcześniejszą ograniczoną prędkość do 150 Mb / s.
Reply
#8

jtjt00 napisał: Nie, twój huawei to twój ONT. Kiedy byłem na planie rozrywki SingTel 200mbps, moja konfiguracja wygląda następująco: Punkt światłowodowy> Ericsson ONT> 2wire5012nv> esr9850 2wire5012nv port 4> aztech homeplug ......> aztech homeplug> miotv box huh ok den co to jest bramka ISP? jtjt00 napisał: Krótko po bezpłatnej aktualizacji do 200 Mb / s, zmieniłem esr9850 na Asus RT-N56U jako wcześniejszą ograniczoną prędkość do 150 Mb / s. Używam też do ograniczenia prędkości w sieci LAN. utrzymywało się stale poniżej 100 Mbps, gdy mój plan wynosił 300 Mb / s. słucham rad od brata i włączam turbinę sieciową. natychmiast przeskoczył do> 300 Mb / s dono, jeśli jest to ustawienie, które wpływa na użycie z innym językiem lub nie
Reply
#9

TechNuB napisał: mam włączoną turbinę sieciową, aby wykorzystać moje włókno 300mbps ... ale mam problem z uzyskaniem drugiego kabla lan do pracy z moim iptv. nie jestem pewien, czy jest to związane z turbiną sieciową. mam nadzieję, że zdobędę trochę wglądu tutaj używałem esr9850 z planem m1 100mbps, bez problemu. o czym mowa? czy to jest mbox przez m1?
Reply
#10

chengsun napisał: używałem esr9850 z planem m1 100mbps, bez problemu. o czym mowa? czy to jest mbox przez m1? nie. jego minix 6. to android tv box. jakoś działa przez wifi, ale nie drugi kabel lan podłączony do mojego esr9850.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)