Prędkość wysyłania światłowodów BB wyższa niż pobieranie
#1

Cześć, Mam nowy kabel podłączony bezpośrednio do komputera lub przez WIFI do routera 200M Fiber BB. Test prędkości pokazał prędkość pobierania ~ 5M, ale załaduj jako 90M.!   Coś nie tak na tym komputerze stacjonarnym, na którym działa WIN7 z kontrolerem rodziny Realtek PCIe FE na połączenie 100M.   Inny notebook w sieci przetestował, że link jest w porządku, stąd nie podejrzewam, że problem na ISP.    Wszelkie porady, co sprawdzić na tym nowym komputerze stacjonarnym.?   Dzięki LH
Reply
#2

Czy Twój komputer jest markowy lub DIY? Jeśli to możliwe, zamieść tutaj swoją markę i model płyty głównej.
Reply
#3

Lenovo H515s AMD E1 typ procesora.
Reply
#4

Nie mogę znaleźć informacji dotyczących szczegółów sieci Ethernet w sieci. Przejdź do sieci pod menedżerem urządzeń i sprawdź, czy twoja sieć LAN to Gigabit lub szybki Ethernet?
Reply
#5

Realtek FE to Fast Ethernet (100 Mbps), ale to wciąż nie wyjaśnia tylko pobierania 5 Mb / s. Spróbuj uruchomić komputer z systemu Ubuntu Live ISO (na pendrivie) i uruchom stamtąd speedtest. Spowoduje to odizolowanie wszystkich elementów systemu Windows od sprzętu.
Reply
#6

Tak, to FE (100 Mb / s), nie wiem jak używać Ubuntu Live ISO. ale próbowałem uruchomić z USB-HIRENS mini XP. ale nie może wykryć karty sieciowej. Dzięki za sugestię.
Reply
#7

Nie jest trudno stworzyć LinuxMint Live ISO na pendrive (bez linii poleceń): 1. przygotuj zapasowy 4GB (lub większy) dysk USB (wszystkie istniejące dane w pamięci USB zostaną zniszczone) 2. pobierz najnowszą wersję LinuxMint http:
Reply
#8

Niektóre nowe sterowniki Mobo LAN to oprogramowanie, które może Cię kontrolować
Reply
#9

Sklep sprzedający powiedział mi, że to znany błąd w tym modelu komputera. sprawdzą z Lenovo rozwiązanie. . Dzięki za radę.
Reply
#10

Możesz wypróbować system Windows 8.1 z 22 września 2013. Sterowniki i oprogramowanie - Lenovo H515s Desktop
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)