łącze szerokopasmowe
#1

Cześć chłopaki,    Jaki jest najlepszy dostawca usług internetowych, aby zarejestrować się teraz w Internecie bb?    SIngtel
Reply
#2

mbgeow napisał: Cześć chłopaki, Jaki jest najlepszy dostawca usług internetowych, aby zarejestrować się teraz w Internecie bb? SIngtel
Reply
#3

lub wskazane jest zapisanie się na mobilny internet szerokopasmowy? Używam głównie do przesyłania strumieniowego filmów, gier. i pliki do pobrania online, surfowanie w Internecie. każdy ISP, aby uzyskać .. z góry dzięki za radę
Reply
#4

mbgeow napisał: lub wskazane jest zapisanie się na mobilny internet szerokopasmowy? Używam głównie do przesyłania strumieniowego filmów, gier. i pliki do pobrania online, surfowanie w Internecie. każdy ISP, aby uzyskać .. z góry dzięki za radę Unikaj obozu RED tak daleko, jak to możliwe. Ich 150Mbps jest dostępne tylko pomiędzy twoim domem a ich serwerem i NIE GDZIE INNYM. Taka jest teraz zła sytuacja. Ich rurociąg jest bardzo bardzo zakorkowany lub zablokowany.
Reply
#5

oznacza to, że czerwony obóz nie może się zarejestrować r ???
Reply
#6

wydaje się mieć dobrą opinię na temat mojej republiki
Reply
#7

mbgeow napisał: oznacza to, że czerwony obóz nie może się zarejestrować r ??? Powiedziałem unikać. Jeśli umrzesz, musisz zarejestrować się w obozie RED, możesz kontynuować. Ale nie przychodź tutaj do KPKB. Możesz uzyskać lepszą prędkość z MR lub VQ. Moje obecne doświadczenie z ST SUCKS !!!!
Reply
#8

tungsten2 napisał: Powiedziałem unikać. Jeśli umrzesz, musisz zarejestrować się w obozie RED, możesz kontynuować. Ale nie przychodź tutaj do KPKB. Możesz uzyskać lepszą prędkość z MR lub VQ. Moje obecne doświadczenie z ST SUCKS !!!! Mam na myśli to, że jeśli zarejestruję się z ich ADSL 10mb łącza szerokopasmowego n ich usług światłowodowych
Reply
#9

ADSL jest bardzo STARY. Możesz spróbować, ale nie jest to zalecane.
Reply
#10

tungsten2 napisał: Powiedziałem unikać. Jeśli umrzesz, musisz zarejestrować się w obozie RED, możesz kontynuować. Ale nie przychodź tutaj do KPKB. Możesz uzyskać lepszą prędkość z MR lub VQ. Moje obecne doświadczenie z ST SUCKS !!!! To samo tutaj. Jestem na planie 150 Mb / s. Już od ponad 2 tygodni uzyskuję niską prędkość pobierania lokalnego i prawie nieistniejącą prędkość wysyłania. To dla mnie SUKCIE DUŻY CZAS. Big GrinO
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)