Wtyk modułowy cat6 z listwą obciążeniową
#1

kupię modułową wtyczkę cat6 z listwą obciążeniową online (aliexpress) ... jak ją zainstalować i używać ... Próbuję podłaczyć jeden kabel ... ale nadal nie mogę ... kabel nie może zostać przymocowany do listwy obciążeniowej. pls pomoc jakieś wskazówki
Reply
#2

Na więcej pls
Reply
#3

Masz link do strony internetowej lub zdjęć?
Reply
#4

Nie przepraszam .. Ciężko mi było korzystać z modularnej wtyczki z listwą obciążeniową
Reply
#5

Montaż złącza RJ45 z modułowym paskiem ładowania - YouTube Jeśli jest to zbyt trudne, zlikwiduj belkę ładunkową i włóż bezpośrednio do RJ45. Wykonuję swoje własne kable cat6 iz tego co widzę, łatwiej jest z belką ładunkową ... ale oczywiście zawsze jest to łatwe, gdy ktoś to robi.
Reply
#6

johnny chai napisał: Nie przepraszam .. Ciężko mi było korzystać z modularnej wtyczki z listwą obciążeniową Czy masz również problemy z robieniem zdjęć z HP i publikowaniem tutaj, aby pomóc ludziom, którzy próbują ci pomóc?
Reply
#7

Kiedy zamieszczam wątek, docieram do obozu .. Nie mogę zrobić zdjęcia.
Reply
#8

johnny chai napisał: Kiedy zamieszczam wątek, docieram do obozu .. Nie mogę zrobić zdjęcia. Potrzebuję kogoś, jak wytłumaczyć, jak korzystać z wtyczki modułowej z listwą obciążeniową
Reply
#9

Użyłem tego. Myślę, że to bardzo proste. Wytnij skórkę kabla RJ45. Dopasuj odpowiednio kolorowe przewody, a następnie włóż je do listwy obciążeniowej. Po zakończeniu należy odciąć nadmiar przewodów. Nie powinno być żadnego nadmiernego drutu po pasku ładowania. Następnie wystarczy włożyć kabel do złącza RJ45 (z listwą obciążeniową) i zaciśnij go. - Charles
Reply
#10

johnny chai napisał: Potrzebuję kogoś, jak wytłumaczyć, jak korzystać z wtyczki modułowej z listwą obciążeniową Dude, mój poprzedni post zawierał youtube jak filmować. Przeczytaj, zanim opublikujesz. Chętnie pomożemy, ale prośba o coś, gdy informacje są JUŻ dostarczone, jest po prostu leniwa.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)