Gdzie umieścić ONT na nowy dom?
#1

Gdzie umieścić ONT na nowy dom? czy mogę ukryć to w polu narzędzi? którym jest panel patch? gdzie umieścić przełącznik, ponieważ skrzynia uytkowa jest tak ciasna.   jakieś sugestie ?     Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#2

pugg ah bro? ten sam leh, wciąż zastanawiając się ...
Reply
#3

@ alice9 ya punggol. umieszczasz również TP w skrzynce z narzędziami?
Reply
#4

Pole narzędziowe tak zacięło się .. musisz mieć też punkt zasilania .. jeśli ja ... proszę, aby wstawił do pokoju gościnnego (lub dowolnego pokoju, w którym używasz do grania w gry) .. ale TP już tam jest .. więc potrzebujesz JEDNEGO DODATKOWEGO ROUTERA. następnie przekonwertuj CAT5e na RJ45.
Reply
#5

Ja też punggol. Kieruję kabel światłowodowy nad sufitem, a następnie schodzę do konsoli telewizora. Mam przyjaciela w punggolu i poprowadzę kabel powyżej sufitu upadku. Myślę, że biały nylonowy sznurek na zdjęciu jest przeznaczony dla ludzi z Opennet do przeciągnięcia kabla światłowodowego wszędzie tam, gdzie nylonowe struny są w drodze do domu.
Reply
#6

może być używany do łowienia ryb w salonie, jeśli musisz wyciągnąć kable CAT6 ...
Reply
#7

więc teraz skrzynka TP znajduje się już w polu narzędzi. gdzie mogę wtedy WŁĄCZYĆ? Również jak opracować panel z patchami?
Reply
#8

Gdzie znajduje się skrzynka narzędziowa? Pomocne będzie więcej zdjęć z okolicy.
Reply
#9

Bracie .. jeśli U w punggol .. daj mi gwar i mogę pomóc ci dać lepszy pomysł .. po prostu limkopi lah zrobi ....
Reply
#10

dziwne, moja dostała tylko 1 kabel sieciowy, jak to się stało, że masz tak wielu? gdzie się łączą? mogę znaleźć tylko 1 punkt danych w salonie ..... wszystkie sypialnie mają tylko punkt telefoniczny. mój jest nowym punggolem BTO
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)